Вперше в історії український скелетоніст завоював золоту медаль на міжнародних змаганнях

9 Листопада 2018, 11:55

Владислав Гераскевич став найкращим на етапі Кубка Північної Америки, де він виступав для кращої підготовки до старту світового кубка

<p style="text-align: justify;">Владислав Гераскевич. Фото Instagram</p>
Владислав Гераскевич. Фото Instagram

Перший український скелетоніст на Олімпійських іграх Владислав Гераскевич завоював дві медалі на перших в сезоні змаганнях. 19-річний українець виступив на етапі Кубка Північної Америки, який проходив у Вістлері, Канада, на трасі змагань Ігор-2010. У перший день змагань Гераскевич завоював "срібло", показавши сумарний час в двох спробах - 1: 46.31 (+0.10) хвилини.

На наступний день українець поліпшив свій час і впевнено зайняв перше місце - 1: 46.04 хвилини. Крім цього Гераскевич встановив новий особистий рекорд швидкості - 143,6 км / год. Золота медаль на етапі Кубка Північної Америки є першою перемогою українського скелетона в історії.

icannotknow_9_11_2018_11_51_40_679

Далі в планах команди Владислава Гераскевича виступи на етапах Кубка світу. Сезон Кубка світу з скелетону стартує етапом в Сігулде, Латвія і пройде з 3 по 9 грудня.

19-річний скелетоніст Владислав Гераскевич зайняв на дебютній і для нього, і для України в цьому виді спорту Олімпіаді відразу 12-е місце. Успішніше, якщо брати особисті змагання, був тільки Олександр Абраменко, який дострибнув до "золота" у фрістайлі.

Після Олімпіади-2018 Владислав Гераскевич про те, як "видихає" після Пхенчхана. Український скелетоніст зберігає олімпійську ковдру, але віддав ексклюзивний телефон.

Ви зараз переглядаєте новину "Вперше в історії український скелетоніст завоював золоту медаль на міжнародних змаганнях". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"