Другу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики Україні принесла Аліна Цвілій

Українка лідирувала по ходу гонки, але утримати лідерство не вдалося

Аліна Цвілій. Фото AFP
Аліна Цвілій. Фото AFP.

Українська легкоатлетка Аліна Цвілій принесла збірній України другу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики, який проходить в Берліні (Німеччина). 23-річна українка вийшла на друге місце після 12 км дистанції і навіть зуміла пробитися в лідери на позначці 34 км, але не змогла утримати лідерство.

Втім, це не завадило їй встановити новий рекорд України в спортивній ходьбі на 50 км – 4: 12.44 – і завоювати дебютну в кар'єрі медаль чемпіонату Європи – "срібло". Перше місце залишилося за чинною чемпіонкою світу, 38-річною португалкою Інеш Енрікеш, яка випередила Цвілій на 3 хвилини і 23 секунди.

Також на цій дистанції виступали українки Христина Юдкін і Василина Вітовщик, які встановили свої особисті рекорди і посіли четверте та п'яте місця.

Раніше сьогодні Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів.

Нагадаємо, що сьогодні українки завоювали ще одне "срібло" чемпіонату Європи в синхронному плаванні. Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук посіли друге місце в довільній програмі дуетів.

Раніше сьогодні українка виграла срібну медаль у велоспорті на чемпіонаті Європи. Для Олени Старикової це друге "срібло" на ЧЄ.

Нагадаємо, що в Києві відбудеться чемпіонат Європи зі стрибків у воду в 2019 році.Таке рішення було ухвалене сьогодні Європейською лігою плавання.

Ви зараз переглядаєте новину " Другу медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики Україні принесла Аліна Цвілій". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"