Яна Шемякіна виграла бронзу на чемпіонаті світу в Казані

20 Липня 2014, 18:49

Олімпійська чемпіонка програла у півфіналі чемпіонату світу з фехтування

<p style="text-align: justify;">Яна Шемякіна. Фото AFP</p>
Яна Шемякіна. Фото AFP

Чинна олімпійська чемпіонка з фехтування шпагою Яна Шемякіна завоювала бронзову медаль чемпіонату світу в Казані.

На шляху до чвертьфінальної стадії Шемякіна по черзі перемогла Алехандру Теран з Мексики (15:8), іншу українську шпажистку Олену Кривицьку (14:13) і японку Айяку Сімоокаву (6:4).

У матчі 1/4 проти Кон Мань Вай з Гонгонка володарка індивідуального "золота" Ігор-2012 виграла з рахунком 9:8, а ось в півфіналі проти італійки Роселло Фьяміньо удача була на боці суперниці - основні три трихвилинки завершилися внічию 12:12, а в додатковому періоді переможний укол на рахунку Фьяміньо.

Завдяки Шемякіній збірна України отримала другу медаль чемпіонату світу після "золота" шаблістки Ольги Харлан.

Ви зараз переглядаєте новину "Яна Шемякіна виграла бронзу на чемпіонаті світу в Казані". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"