Юлія Джима посіла сьоме місце в мас-старті на Кубку світу

16 Січня 2016, 13:41

Габріела Соукалова прийшла до фінішу швидше за всіх

<p style="text-align: justify;">Габріела Соукалова. Фото AFP</p>
Габріела Соукалова. Фото AFP

Сьогодні в німецькому Рупольдінгу відбулася чергова гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону.

Переможницею жіночого мас-старту стала чеська біатлоністка Габріела Соукалова, 13,9 секунди їй програла німкеня Франциска Хільдебранд, а трійку з відставанням від лідера в 24,4 секунди замкнула ще одна представниця Німеччини Лаура Дальмаєр.

Кращий результат серед українок показала Юлія Джима, що прийшла до фінішу сьомою з відставанням від Саукалової в 53,6 секунди. Олена Підгрушна зайняла 15-е місце, а Ольга Абрамова - 24-е.

Сьогодні о 17:15 стартує мас-старт у чоловіків, де Україну представлятиме лише Дмитро Підручний.

1_63

Ви зараз переглядаєте новину "Юлія Джима посіла сьоме місце в мас-старті на Кубку світу". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"