Юлія Єлістратова виграла етап Кубка Європи з тріатлону в Чехії

Українка на одну секунду випередила найближчу суперницю

Фото Facebook
Фото Facebook.
Юлія Єлістратова виграла етап Кубка Європи з тріатлону в Чехії //smm3.ollcdn.net/img/article/7469/45_main.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/7469/45_tn.jpg Інші Українка на одну секунду випередила найближчу суперницю

Тріатлоністка Юлія Єлістратова фінішувала першою за всіх на етапі Кубка Європи в Карлових Варах.

У чеських Карлових Варах відбувся Кубок Європи з тріатлону, тріумфатором якого стала наша Юлія Єлістратова. Українка буквально на стрічці випередила француженку Леоні Періоль, прийшовши до фінішу на секунду раніше. Результат Юлі – 2:07:22.

Це вже третя поспіль перемога Юлії на етапах Кубка Європи. Кожен з цих фінішів проводився в контактній боротьбі.

Нагадаємо, на Олімпійських іграх 2016 Єлістратова фінішувала 38-й, показавши час 2:03:27.

bezymyannyj-15

Ви зараз переглядаєте новину " Юлія Єлістратова виграла етап Кубка Європи з тріатлону в Чехії". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"