Запальний танець української метальниці молота на чемпіонаті Європи

11 Серпня 2018, 13:03

Ірина Климець підкорила фанатів в Берліні святкуванням вдалої спроби в метанні молота

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Ірина</span> <span>Климець</span> <span>танцює</span> <span>на</span> <span>чемпіонаті</span> <span>Європи</span> <span
Ірина Климець танцює на чемпіонаті Європи

Українська легкоатлетка Ірина Климець вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи в метанні молота. У кваліфікації Климець показала дев'ятий результат, в кращій спробі метнувши молот на 69,44 метра. З найкращим результатом у фінал потрапила польська спортсменка Аніта Влодарчик - 75,10 метра. Після вдалої спроби Ірина Климець виконала запальний танець, який став окрасою чемпіонату Європи:

Ще дві українські метальниця молота не змогли кваліфікуватися у фінал. Ірина Новожилова з результатом 64,70 метра зайняла 23-е місце в кваліфікації, а Олена Шамотіна стала 27 (61,66 метра). Для того, щоб потрапити у фінал, потрібно було кинути молот на 70 метрів, або потрапити в топ-12 за підсумками двох груп.

Медалі в метанні молота у жінок будуть розіграні в неділю, початок - о 20:30 за київським часом.

Раніше стало відомо, що
на чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу. Через аварію довелося відкласти старт жіночих змагань у ходьбі на 20 км.

Раніше в п'ятницю відразу дві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.Наталія Прищепа принесла Україні друге "золото" на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Ольга Ляхова взяла "бронзу".

Ви зараз переглядаєте новину "Запальний танець української метальниці молота на чемпіонаті Європи". Інші Інші новину спорту дивіться в блоці "Останні новини"