18-річна українка Даяна Ястремська пробилася до чвертьфіналу турніру WTA

59-та ракетка світу з України легко обіграла представницю Білорусі Віру Лапко

Даяна Ястремська. Фото Instagram
Даяна Ястремська. Фото Instagram.
18-річна українка Даяна Ястремська пробилася до чвертьфіналу турніру WTA //smm7.ollcdn.net/img/article/12044/11_main_new.1547019895.jpg //smm1.ollcdn.net/img/article/12044/11_tn.1547019895.jpg Теніс 59-та ракетка світу з України легко обіграла представницю Білорусі Віру Лапко

18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру WTA з призовим фондом 250 тисяч доларів в австралійському Хобарті. У другому раунді Ястремська в двох сетах обіграла представницю Білорусі Віру Лапко з рахунком 6:1, 6:4. Рахунок особистих зустрічей між суперницями став 4:1 на користь української тенісистки.

Наступною суперницею Ястремської стане швейцарка Белінда Бенчіч, якій українка поступилася в напруженому матчі в півфіналі турніар WTA в Люксембурзі в кінцівці минулого сезону.

Відзначимо, що Даяна Ястремська займає 59-те місце в рейтингу WTA.

Інша українська тенісистка Надія Кіченок не змогла вийти в півфінал змагань у парному розряді на турнірі WTA в Сіднеї. У чвертьфінальному матчі українсько-чеська пара Кіченок/Стрицова, посіяна під четвертим номером, поступилася японському дуету Като/Ніномія з рахунком 6:1, 3:6, 8:10
.

Раніше в середу Ангеліна Калінінастартувалазперемогив кваліфікаціїВідкритогочемпіонатуАвстралії.АосьКатарінаЗавацькане зумілаподолатистартовийбар'єрвідборуAustralian Open.

Раніше у вівторок 16-річна МартаКостюквийшладо другого раунду кваліфікаціїпершоговсезонітурніру"Великогошолома".Українкавпершезахищає180рейтинговихочоку світовійкласифікації.

Також з перемоги в кваліфікаціїAustralian OpenстартувавукраїнецьСергій Стаховський. Наштенісистза 1 годину47хвилинобігравфранцузькоготенісистаКенніде-Шеппера.

Ви зараз переглядаєте новину " 18-річна українка Даяна Ястремська пробилася до чвертьфіналу турніру WTA". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"