19-річна Катаріна Завацька виграла найбільший тенісний турнір в кар'єрі

14 липня, 17:57

Українська тенісистка встановить особистий рекорд в рейтингу WTA

Катаріна Завацька

Катаріна Завацька / Фото: Getty Images

Українська тенісистка Катаріна Завацька здобула найбільшу перемогу в кар'єрі. 19-річна українка вперше виграла турнір Міжнародної федерації тенісу (ITF) в Контрексвіле, Франція, з призовим фондом 100 000 доларів. У фіналі турніру Завацкий за 1 годину 11 хвилин обіграла Ульріке Ейкер з Норвегії – 6:4, 6:4.

Це сьомий титул Завацької в кар'єрі, але вперше вона змогла домогтися перемоги на стільки великому змаганні. Раніше їй корилися тільки 25-тисячники. Завдяки успіху у Франції Катаріна підніметься на 133-е місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA), що стане її особистим рекордом.

В суботу 17-річна українка Дар'я Снігур створила сенсацію і виграла Вімблдон. У фіналі юніорського турніру Дар'я перемогла "сіяну" на турнірі американку Алексу Ноель. Вона стала другою українкою, якій вдалося виграти Вімблдон. 15 років тому це зробила Катерина Бондаренко.

Горілка, сюрпризи для фанатів і град шайб: як у Броварах стартував Континентальний кубок

Також ми писали, що Сімона Халеп розгромила Серену Вільямс у фіналі Вімблдону. Менше години знадобилося румунської тенісистці, щоб обіграти семиразову переможницю Вімблдону.