Олександр Долгополов пропустить два американських турніри

Український тенісист не відновився після травми

Олександр Долгополов. Фото AFP
Олександр Долгополов. Фото AFP.

Кращий український тенісист Олександр Долгополов пропустить чергові змагання через травму кисті. Долгополов не готовий відновити виступи в цьому місяці на турнірах ATP 250 в Атланті, а також на турнірі ATP 500 в Вашингтоні, де в 2012 році завоював титул.

Нагадаємо, що в поточному сезоні Долгополов виступив лише на кортах п'яти турнірів. В останній раз перша ракетка України виходив на корт ще в травні під час грунтового "Мастерса" в Римі, де на старті програв Новаку Джоковичу.

Днями стало відомо, що призовий фонд третього в сезоні турніру серії "Великого шолома" US Open складе 53 мільйони доларів. Переможці фіналів в одиночному розряді отримають по 3,8 мільйона доларів. Турнір пройде в Нью-Йорку з 27 серпня по 9 вересня.

Раніше ми писали, що сербський тенісист Новак Джокович виграв Вімблдон і повернувся в топ-10 рейтингу ATP. Для Джоковича це перша перемога такого рівня після Ролан Гаррос-2016.

У жіночому розряді Вімблдону в фіналі Ангелік Кербер обіграла Серену Вільямс. Німецька тенісистка вперше в своїй кар'єрі виграла Вімблдон.

Ви зараз переглядаєте новину " Олександр Долгополов пропустить два американських турніри". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"