Чехія в шостий раз в історії виграла Кубок Федерації

У фіналі турніру чешки з розгромним рахунком обіграли команду США

Фото AFP
Фото AFP.

Чеська тенісистка Катерина Синякова принесла своїй команді третє очко в фіналі Кубка Федерації проти США. Таким чином, загальний рахунок став 3: 0 на користь збірної Чехії, яка стала переможцем турніру в шостий раз і в третій за останні чотири роки. У минулому році переможцем стала команда США, яка обіграла Білорусь.

У вирішальному матчі Синякова обіграла американку Софію Кенін в трьох сетах – 7: 5, 5: 7, 7: 5. Тривалість зустрічі склала 3 години 45 хвилин, за які Синякова зробила п'ять ейсів і чотири подвійні помилки.

У суботу Синякова здобула перемогу над Елісон Ріск, а її співвітчизниця Барбара Стрицова виграла у Кенін
.

Раніше ми писли, що на відкриття Підсумкового чемпіонату АТР тенісисти добирались на метро.ТурнірвосьминайсильнішихгравцівсвітупройдевЛондоні.

Раніше ми писали, що Новак Джокович в п'ятий раз завершить сезон першою ракеткою світу. КращийрезультатлишеуПітаСампраса-шістьсезонівнапершій сходинці рейтингу.

Нагадаємо, що жіночий Підсумковий чемпіонат WTA виграла українка Еліна Світоліна.

Ви зараз переглядаєте новину " Чехія в шостий раз в історії виграла Кубок Федерації". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"