Леся Цуренко. Фото AFP
Леся Цуренко. Фото AFP.
Цуренко обіграла росіянку в Цинцинатті і вийшла на Світоліну //smm4.ollcdn.net/img/article/10472/62_main_new.1502735034.jpg //smm1.ollcdn.net/img/article/10472/62_tn.1502735034.jpg Теніс Друга ракетка України майже за три години впоралася з Павлюченковою

Українське дербі відбудеться у другому раунді престижного турніру

Українська тенісистка Леся Цуренко успішно подолала стартовий бар'єр на турнірі WTA Premier 5 в Цинциннаті, США.

У матчі першого раунду киянка за 2 години 41 хвилину обіграла 20-у ракетку світу Анастасію Павлюченкову з Росії – 5: 7, 7: 6 (6), 6: 0.

Наступною суперницею Лесі стане її подруга по команді – перша ракетка України Еліна Світоліна, яка виграла турнір у Торонто напередодні.

Після цієї перемоги українка піднялася на четверте місце в рейтингу тенісисток і очолила чемпіонську гонку WTA.

Ви зараз переглядаєте новину " Цуренко обіграла росіянку в Цинцинатті і вийшла на Світоліну". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"