Еліна Світоліна пробилася в півфінал великого тенісного турніру

11 Серпня 2018, 10:07

Українська тенісистка взяла реванш у Елізе Мертенс і зіграє в півфіналі турніру в Монреалі

<p style="text-align: justify;">Еліна Світоліна. Фото AFP</p>
Еліна Світоліна. Фото AFP

Краща за рейтингом українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру WTA Premier 5 з призовим фондом понад $ 2,8 мільйона Coupe Rogers в Монреалі, Канада. У чвертьфінальному поєдинку Світоліна, посіяна під п'ятим номером, за 1 годину 25 хвилин обіграла бельгійку Елізе Мертенс з рахунком 7: 5, 6: 3. На рахунку українки п'ять ейсів і п'ять подвійних помилок. У першому сеті українка поступалася 0: 4, але зуміла відігратися і виграти партію.

Світоліна взяла у Мертенс реванш за поразку в чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії. Це друга перемога Еліни над бельгійкою в трьох очних зустрічах
.

За вихід у фінал українка посперечається з третьою ракеткою світу, чемпіонкою US Open 2017 американкою Слоан Стівенс.

Нагадаємо, що під час турніру в Канаді Еліна Світоліна закликала навчити тенісисток наданню першої медичної допомоги. Це сталося після того, як в матчі з українкою постраждала румунська тенісистка Міхаела Бузарнеску, яка невдало впала і порвала зв'язку на нозі.

Ви зараз переглядаєте новину "Еліна Світоліна пробилася в півфінал великого тенісного турніру". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"