Еліна Світоліна розгромила другу ракетку світу і вийшла в фінал турніру

13 Серпня 2017, 10:06

Українка продовжує переможну серію на великому турнірі в Торонто

<p style="text-align: justify;">Еліна Світоліна. Фото AFP</p>
Еліна Світоліна. Фото AFP

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру в Торонто (Канада). У півфінальному матчі Світоліна, посіяна під п'ятим номером, за 56 хвилин розгромила другу ракетку світу румунку Симону Халеп з рахунком 6: 1, 6: 1.

Це сьома перемога Еліни над гравцем топ-5 в 2017 році. Це третій фінал Світоліної на турнірах WTA Premier 5 в цьому сезоні. Українка здобула на турнірах цього рівня вже 14-ту перемогу і поки не програла жодного матчу.

Цікаво, що українська тенісистка в один день здобула перемоги над четвертою і над другою ракетками світу. Раніше Світоліна
дограла поєдинок проти Гарбіньє Мугуруси.

Суперницею Еліни по фіналу стане шоста ракетка світу датчанка Каролін Возянцкі. Нагадаємо. що саме її Світоліна обіграла, щоб виграти свій перший титул на турнірах WTA Premier 5 (Дубай) і вперше увійти в топ-10.

Якщо Світоліна виграє титул в Торонто, то встановить новий особистий і національний рекорд в рейтингу WTA - займе четверте місце.

Раніше в Торонто Світоліна також обіграла екс-першу ракетку світу Венус Вільямс.

Перед стартом турніру в Торонто Еліна Світоліна побувала на Ніагарському водоспаді. А вже під час змагань розповіла, що найбільше на турнірах сумує за бойфрендом.

Ви зараз переглядаєте новину "Еліна Світоліна розгромила другу ракетку світу і вийшла в фінал турніру". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"