Франція вийшла вперед у фіналі Кубка Девіса після другого дня

25 Листопада 2017, 20:55

Парний поєдинок завершився на користь дуету Гаске-Ербер

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

Сьогодні, 25 листопада, в Ліллі в другий день фінального матчу Світової групи Кубка Девіса відбулася парна зустріч.

Напередодні цього поєдинку рахунок в матчі був рівний - 1: 1. У стартовому поєдинку
Давид Гоффен завдав поразки французу Люка Пую в трьох сетах.

Але вже в наступному матчі французи рахунок зрівнялиЖо-Вілфрід Цонга виграв у Стіва Дарсіса.

Друге очко збірної Франції принесли Рішар Гаске і П'єр-Юг Ербер, які перемогли Рубена Бемельманс і Йоріса де Лора в чотирьох партіях з рахунком 6: 1, 3: 6, 7: 6 (7: 2), 6: 4.

Матч тривав 3 години 7 хвилин. На рахунку переможців п'ять брейків, 13 ейсів і вісім подвійних помилок. Бельгійці відповіли трьома брейками і шістьма ейсами при чотирьох подвійних помилках.

Таким чином, рахунок в матчі став 2: 1 на користь збірної Франції.

У неділю Жо-Вільфрід Цонга повинен зіграти з Давидом Гоффеном, а Люка Пуї - зі Стівом Дарсі.

Відзначимо, що фінальні матчі проходять в Ліллі на ультрасучасному стадіоні "Мьер Моруа", який
за кілька хвилин перетворюється з футбольного поля в тенісні корти.

Ви зараз переглядаєте новину "Франція вийшла вперед у фіналі Кубка Девіса після другого дня". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"