Габріела Дабровські і Мате Павич виграли мікст Australian Open

28 Січня 2018, 10:28

Для хорватського тенісиста це другий трофей на нинішньому турнірі

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Чемпіони</span> <span>з</span> <span>трофеєм</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span>
Чемпіони з трофеєм. Фото AFP

Канадка Габріела Дабровські і хорват Мате Павич виграли в міксті Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу. У фінальному поєдинку вони переграли венгерку Бабош Тімеа і індійця Рохана Бопанна - 2: 6, 6: 4, 11: 9.

Для 25-річної Дабровські цей титул став другим у кар'єрі на турнірах "Великого шолома". У 2017 році вона в місці з бопа стала найсильнішою на "Ролан Гаррос".

24-річний Павич став дворазовим чемпіоном нинішнього розіграшу після успіху в чоловічому парному розряді разом з австрійцем Олівером Марахом.

Нагадаємо, що
Каролін Возняцкі стала першою датчанкою, яка виграла турнір "Великого шолома". У фіналі вона переграла першу ракетку світу румунку Сімону Халеп.

У чоловічому фіналі Australian Open-2018 у неділю швейцарець Роджер Федерер зіграє з хорватом Маріном ЧилічемДля Федерера це буде 30-й фінал турнірів "Великого шолома".

Раніше ми повідомляли, що син виграв юніорський Australian Open через 20 років після перемоги батька у дорослому турнірі. Себастіан Корда – син екс-другої ракетки світу Петра Корди.

Ви зараз переглядаєте новину "Габріела Дабровські і Мате Павич виграли мікст Australian Open". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"