Ілля Марченко вийшов у чвертьфінал турніру в Тайвані

29 квітня 2015, 18:34

Американець Деніс Кудла не створив проблем нашому тенісистові

Ілля Марченко. Фото AFP

Український тенісист Ілля Марченко вийшов до чвертьфіналу челленджера з призовим фондом $75 000 в Тайвані.

У матчі другого кола донеччанин, посіяний під 7 номером, за 1 годину 5 хвилин обіграв американця Деніса Кудлу – 6:0, 7:5.

На рахунку українця 9 ейсів і 4 подвійні помилки. Марченко зробив 4 брейки. Його суперник мав всього 1 можливість за матч взяти подачу українця (у першій партії), але не зумів нею скористатися.

Горілка, сюрпризи для фанатів і град шайб: як у Броварах стартував Континентальний кубок

Наступний суперник донеччанина визначиться в поєдинку між словаком Лукашем Лацко (4) і Метью Ебденом з Австралії.