Найкраща тенісистка України з перемоги стартувала на турнірі в Китаї

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Еліна</span> <span>Світоліна</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></div>
<
Еліна Світоліна. Фото AFP

Перша ракетка України Еліна Світоліна подолала стартовий бар'єр на турнірі WTA Premier Mandatory China Open в Пекіні, Китай.

Українка, посіяна на турнірі під третім номером, за 1 годину і 16 хвилин обіграла місцеву тенісистку Лінь Чжу - 6: 3, 6: 2.

Наступною суперницею українки стане фіналістка турніру в Ухані австралійка Ешлі Барті.

Тенісистки двічі зустрічалися один з одним в цьому сезоні. На матчі Кубка Федерації в Харкові Світоліна перемогла 4: 6, 6: 1, 6: 2, в першому колі Вімблдону українці знадобилося для перемоги два сети - 7: 5, 7: 6 (8).

Раніше ми повідомляли, що
Олександр Долгополов програв фінал турніру в Шеньчжені, а Катерина Бондаренко стала переможницею WTA International в Ташкенті.

Також відомо, що Еліна Світоліна першою в історії українського тенісу кваліфікувалася на Підсумковий турнір WTA, який пройде в Сінгапурі з 22 по 29 жовтня.

Відзначимо, що Ілля Марченко перервав свою переможну серію, спіткнувшись на Норберті Гомбосі.

Ви зараз переглядаєте новину "Найкраща тенісистка України з перемоги стартувала на турнірі в Китаї". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"