Людмила Кіченок почала рік з поразки в фіналі парного турніру

Українка в дуеті з японкою поступилася бельгійсько-нідерландській парі

<p style="text-align: justify;">Людмила Кіченок. Фото Getty Images</p>
Людмила Кіченок. Фото Getty Images

Українська тенісистка Людмила Кіченок не зуміла завоювати свій третій парний титул WTA.

У фіналі турніру Hobart International українсько-японський дует у складі Людмили Кіченок і Макото Ніномія, посіяний під 4 номером, поступився бельгійсько-нідерландської парі Мертенс Схурс (3) – 2:6, 2:6.

Поєдинок тривав 53 хвилини.

Відзначимо, що Елізі Мертенс завоювала на турнірі і одиночний титул, ставши першою тенісисткою в історії змагань, що зуміла захистити свій титул в Хобарті.

Раніше ми повідомляли, що Марта Костюк вийшла в фінал кваліфікації Australian Open. За місце в основній сітці турніру українка побореться з чешкою Крейчіковою.

А найкраща тенісистка України Еліна Світоліна на своїй сторінці в Instagram похвалилась своїм приголомшливим образом для гала-вечірки перед стартом першого турніру "Великого шолома" в 2018 році Australian Open.

Треба сказати, що після жеребкування турніру Еліна Світоліна стала головною фавориткою на перемогу на Australian Open. У трійку фавориток також входять перша ракетка світу румунка Симона Халеп і чешка Кароліна Плішкова.

Ви зараз переглядаєте новину "Людмила Кіченок почала рік з поразки в фіналі парного турніру". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"