Рафаель Надаль виграв десятий раз турнір у Барселоні

Для іспанського тенісиста це 71-й титул у кар'єрі

Надаль з трофеєм. Фото AFP
Надаль з трофеєм. Фото AFP.
Рафаель Надаль виграв десятий раз турнір у Барселоні //smm9.ollcdn.net/img/article/10173/24_main_new.1493578241.jpg //smm6.ollcdn.net/img/article/10173/24_tn.1493578241.jpg Теніс Для іспанського тенісиста це 71-й титул у кар'єрі

Іспанець Рафаель Надаль став переможцем тенісного турніру в Барселоні, призовий фонд якого перевищує 2,3 мільйона євро.

У фіналі змагань Надаль (3-й номер "посіву") обіграв австрійця Домініка Тіма (4) з рахунком 6:4, 6:1.

Надаль 10-й раз переміг у Барселоні і завоював 71-й титул ATP у кар'єрі в одиночному розряді і другий у сезоні.

Ви зараз переглядаєте новину " Рафаель Надаль виграв десятий раз турнір у Барселоні". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"