Українка Цуренко за 66 хвилин на Ролан Гаррос заробила 87 тисяч євро

Друга ракетка України у двох сетах впоралася з канадкою Бушар

Леся Цуренко
Леся Цуренко. Фото: AFP

Українська тенісистка Леся Цуренко подолала стартовий раунд турніру серії "Великого Шолома" Ролан Гаррос у Парижі. Українка у двох партіях обіграла канадку Ежені Бушар – 6: 2, 6: 2, заробивши 87 тисяч євро призових. Тенісистки провели на корті 1 годину 6 хвилин. За цей час Цуренко раз подала навиліт, двічі помилилася при введенні м'яча в гру і реалізувала 5 брейк-поінтів з 9-ти. Бушар же не зробила жодного ейса, допустила 5 подвійних помилок і взяла лише 1 гейм на прийомі. У наступному колі друга ракетка України зіграє проти переможниці матчу Олександра Круніч (Сербія) – Дар'я Гаврилова (Австралія).

Як повідомлялося раніше, ще одного гравця на Ролан Гаррос знудило прямо на корті. Американцеві Макдональду стало зле під час поєдинку з японцем Нісіока. Матч закінчився не на користь тенісиста з США.

Також ми писали, що голуби атакували тенісистку під час матчу Ролан Гаррос. Марі Бузкова програла розіграш Бьянка Андреєску через птахів на корті. В одному з епізодів на подачі 20-річної чешки двоє голубів виявилися на її боці корту, і вона не змогла вдарити по м'ячу. Суддя на вишці присудила очко суперниці Марі.

Нагадаємо, у другому колі Ролан Гаррос нас чекає українське протистояння Катерина Козлова vs Еліна Світоліна.

Ви зараз переглядаєте новину " Українка Цуренко за 66 хвилин на Ролан Гаррос заробила 87 тисяч євро". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"