Друга ракетка України програла стартовий матч на другому турнірі поспіль

Леся Цуренко втратила перемогу над Айлой Томлянович

Леся Цуренко. Фото AFP
Леся Цуренко. Фото AFP.
Друга ракетка України програла стартовий матч на другому турнірі поспіль //smm8.ollcdn.net/img/article/11240/77_main_new.1521570037.jpg //smm9.ollcdn.net/img/article/11240/77_tn.1521570037.jpg Теніс Леся Цуренко втратила перемогу над Айлой Томлянович

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла вийти до другого раунду турніру WTA Premier Mandatory Miami Open в Маямі, США.

У стартовому матчі українка за 2 години 23 хвилини поступилася Айлі Томлянович з Австралії – 6: 3, 4: 6, 5: 7.

У вирішальній партії Цуренко йшла попереду 4: 0, 5: 2, але не змогла подати на матч за рахунку 5: 3. Коли австралійка подавала на матч за рахунку 6: 5, Цуренко не реалізувала 3 брейкпойнта.

Нагадаємо, що на початку березня Цуренко невдало виступила на турнірі в Індіан-Уеллсі. Українка вперше в кар'єрі програла Ларі Арруабаррені.

Додамо, що раніше Цуренко захистила свій титул в Акапулько, вигравши четвертий турнір WTA в кар'єрі, що дозволило їй зрівнятися з Наталею Медведєвою за кількістю титулів.

Раніше ми повідомляли, що перша ракетка України Еліна Світоліна за день виграла 250 тисяч доларів. Наша тенісистка перемогла в виставковому турнірі в США.

Нагадаємо, що Еліна Світоліна другий рік поспіль стала переможницею турніру WTA Premier у Дубаї з призовим фондом у 2,6 мільйона доларів.

Ви зараз переглядаєте новину " Друга ракетка України програла стартовий матч на другому турнірі поспіль". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"