27,13
30,79

WTA назвала "Проривом місяця" виступ Даяни Ястремської в січні

Українська тенісистка виграла турніру в Хуахіні і дійшла до третього кола Australian Open

WTA назвала "Проривом місяця" виступ Даяни Ястремської в січні //smm.ollcdn.net/i/image_610x343/media/image/5c5/e85/6a2/5c5e856a2ec79.jpg //smm.ollcdn.net/i/image_150x100/media/image/5c5/e85/6a2/5c5e856a2ec79.jpg Теніс Українська тенісистка виграла турніру в Хуахіні і дійшла до третього кола Australian Open

Японська тенісистка Наомі Осака за підсумками опитування на сайті WTA завоювала звання найкращої тенісистки січня. У голосуванні вона випередила двох тенісисток з Чехії – Петру Квітову і Кароліна Плішкову.

У першому місяці року 21-річна Осака виграла Відкритий чемпіонат Австралії. У півфіналі турніру вона обіграла Плішкову, а в фіналі – Квітову. Завдяки цьому успіху Наомі вперше в кар'єрі посіла перше місце в рейтингу WTA. Нагадаємо, Осака також стала чемпіонкою Відкритого чемпіонату США – 2018.

У номінації "Прорив січня" перемогу здобула українка Даяна Ястремська. В опитуванні 18-річна тенісистка набрала більше 46% голосів і випередила двох американок – Аманду Анісімову і Даніель Коллінз.

Ястремська стала переможницею турніру в Хуахіні, обігравши по ходу змагань екс-першу ракетку світу з Іспанії Гарбіньє Мугурусу. Цей трофей став другим в кар'єрі Даяни. Крім того, українка пробилася до третього кола Australian Open, де поступилася ще одній екс-першій ракетці світу американці Серені Вільямс. В оновленому рейтингу WTA Ястремська займає 34-й рядок і є наймолодшою тенісисткою в топ-50.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " WTA назвала "Проривом місяця" виступ Даяни Ястремської в січні". Інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"