Збірна Іспанії обіграла Боснію в товариському матчі

29 травня 2016, 21:34

Дублем у іспанців відзначився Ноліто

Педро забиває третій м'яч. Фото AFP

Збірні Іспанії та Боснії і Герцеговини провели товариський матч на стадіоні AFG-Арена в Санкт-Галлені. Гра закінчилася з рахунком – 3:1.

Перші два м'ячі іспанської збірної записав на свій рахунок півзахисник Ноліто, який відзначився на 11-й і 18-й хвилинах. На 29-й хвилині захисник боснійців Емір Спахіч відіграв один гол, а наприкінці першого тайму він був вилучений з поля. У компенсований арбітром час до другого тайму Педро встановив остаточний рахунок у матчі.

Фінансова грамотність: що кожен школяр повинен знати про гроші

Збірна Іспанії на майбутньому Євро-2016 зіграє в групі з командами Чехії, Туреччини і Хорватії. Збірна Боснії і Герцеговини не зуміла пробитися на турнір.