27,25
30,68

Фанати Хорватії "запалювали" і купалися у фонтанах після перемоги над Росією

Як в Загребі відзначали перемогу збірної Хорватії над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу

Вболівальники в Загребі залізли у фонтан після
Вболівальники в Загребі залізли у фонтан після .
Фанати Хорватії "запалювали" і купалися у фонтанах після перемоги над Росією //smm.ollcdn.net/img/article/11529/40_main_new.1531038082.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11529/40_tn.1531038082.jpg Новини Як в Загребі відзначали перемогу збірної Хорватії над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу

Фанати збірної Хорватії масштабно відзначили перемогу своєї команди над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. У столиці Загребі серцем гарячої хорватської підтримки стала площа Йосипа Єлачича, де з початку ЧС-2018 встановлений величезний екран, що транслює матчі мундіалю.

Серія пенальті пройшла під скандування прізвищ хорватів і, особливо, воротаря збірної Даніеля Субашіча. Останній удар Івана Ракітіча, який приніс хорватам вихід в півфінал, пофарбував площу в червоне – в хід пішла піротехніка. Натовп не покидає площу і через годину після гри – на ній почалися танці і хорове виконання національних пісень і кричалок
.

Нагадаємо,щозбірнаХорватіївчвертьфіналічемпіонатусвіту 2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний часматчузавершивсяз рахунком1:1,наголДенисаЧеришевахорвативідповілим'ячемАндрійКрамаріча.Удодатковий часХорватіяповелаврахункузавдякиголуекс-гравцякиївського"Динамо"Домагоя Віди,алеросіянизмогливідігратися-вдалоголовоюпіслянавісузістандартузігравбразильськийлегіонерзбірноїРосіїМаріоФернандес.Усеріїпенальтіхорватибуликраще-4:3.

До речі, президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим наЧС-2018.КоліндаГрабар-Кітаровичпоказалащиріемоціїпід часматчуРосія-Хорватіявчвертьфіналічемпіонатусвіту.

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. АвтордвохголівуворотаросіянВідапісляматчупрокричавнакамеру"СлаваУкраїні!".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Фанати Хорватії "запалювали" і купалися у фонтанах після перемоги над Росією". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"