Фернандіньо отримав образи після автоголу на ЧС-2018

Гол півзахисника в свої ворота не пустив Бразилію в півфінал чемпіонату світу

Фернандіньо після матчу Бразилія - Бельгія
Фернандіньо після матчу Бразилія - Бельгія .
Фернандіньо отримав образи після автоголу на ЧС-2018 //smm.ollcdn.net/img/article/11529/10_main_new.1530988073.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11529/10_tn.1530988073.jpg Новини Гол півзахисника в свої ворота не пустив Бразилію в півфінал чемпіонату світу

ПівзахисникзбірноїБразиліїФернандіньоічленийогосім'їпіддалися образамвсоціальнихмережах.ЯкповідомляєGlobo,уболівальниківрозлютивавтоголхавбекавматчі1/4фіналучемпіонатусвіту-2018зБельгією. Бразилія програла з рахунком 1:2 і покинула мундіаль, хоча була головним фаворитом на перемогу.

УсоцмережахФернандіньоійогодружинасталиотримуватиповідомленнязпогрозами.Деякіносилирасистськийхарактер,футболіста,зокрема,обзивалимавпою.

Нагадаємо, що 6 липня на чемпіонаті світу пройшов другий чвертьфінальний матч Бразилія – Бельгія. Бельгійці шокували "пентакампеонів" в першому таймі, забивши два м'ячі: на 13-й хвилині Фернандіньо зрізав м'яч в свої ворота після подачі з кутового, на 31-й Кевін де Брейне подвоїв перевагу збірної Бельгії, видали пробивши точно в кут. В середині другого тайму бразильці отримали надію на порятунок, коли Ренато Аугусто скоротив відставання в рахунку. Бразильці тиснули на ворота суперника до останньої секунди зустрічі, але відіграти другий м'яч так і не змогли: огляд матчу Бразилія – Бельгія. ЗбірнаБельгіїзіграєвпівфіналічемпіонатусвітузі збірноюФранції.

Чемпіонатсвітуз футболу 2018 рокустартував14 червня ітриватимемісяць-до 15липня.Повнийрозклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Фернандіньо отримав образи після автоголу на ЧС-2018". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"