G
H

Фотографія ноги гравця збірної Росії шокувала вболівальників

8 Липня, 15:04
Захисник російської збірної Ілля Кутєпов отримав пошкодження в першому таймі, але зміг дограти матч
<p style="text-align: justify;">Ілля Кутєпов. Фото AFP</p>
Ілля Кутєпов. Фото AFP

Twitter збірної Росії опублікував фотографію пошкодженої ноги захисника Іллі Кутепова після чвертьфінального матчу чемпіонату світу проти збірної Хорватії (2: 2, по пенальті - 3: 4). "Нога Іллі Кутєпова - зайве підтвердження того, що команда робила все що могла і навіть більше! Травма була отримана в першому таймі, а попереду було ще 100 хвилин ...", - йдеться в повідомленні.

0003_181

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з футболу залишилося чотири команди - збірні Бельгії, Франції, Англії та Хорватії. Буде зіграно чотири поєдинки - два півфінали, матч за третє місце і фінал, який відбудеться 15 липня. Опитування: за кого ви будете вболівати в наступні дні чемпіонату світу?

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць - до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.
Нагадаємо, що збірна Хорватії в 1/4 фіналу ЧС-2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрія Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися - вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були краще - 4: 3. Післяматчеві удари не забили Федір Смолов і бразилець у збірній Росії Маріо Фернандес.

Джерело: Сегодня|Спорт