25,63
28,64

Франція здобуває вольову перемогу у важкому матчі з Австралією

Перша сенсація на чемпіонаті світу-2018 була дуже близько

Першийтуру групіСвідкривсяматчемміжнаціональнимизбірнимиФранціїтаАвстралії.мипроводилионлайн матчу Франція – Австралія з похвилинноютекстовоютрансляцією,яскравимикадрамизматчуістатистикоюпоєдинкуЧС-2018.

Перший тайм відверто розчарував. В першу чергу, це стосується явного фаворита зустрічі – збірної Франції. Підопічні Дідьє Дешама дуже жваво розпочали поєдинок в надії забити швидкий гол: вже на першій хвилині воротам Меттью Райана погрожував вундеркінд з ПСЖ Кіліан Мбаппе, але воротар англійського "Брайтона" зіграв надійно, перевівши снаряд на кутовий. Також французи мали можливість ефективно використовувати штрафні, але не зрослося.

Франція – Австралія – 2: 1

Голи: Грізманн (58, пен.), Погба, 80 – Йедінак (62, пен),

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Умтіті, Ернандес, Толіссо (Матюїді, 78), Канте, Погба, Мбаппе, Грізманн (Жиру, 70), Дембеле (Набіл Фекір, 70)

Австралія: Райан, Рісдон, Сейнсбері, Мілліган, Бехіч, Йедінак, Муй, Рогіч (Ірвін, 72), Лекі, Наббут (Юрич, 64), Крузе (Арзані, 84)

Попередження: Толіссо – Лекі, Рісдон, Бехіч

Нагадаємо, що другий ігровий день чемпіонат світу-2018 завершився
 фантастичною перестрілкою між збірними Португалії і Іспанії, в якійбулазафіксовананічия3:3.

Ви зараз переглядаєте новину " Франція здобуває вольову перемогу у важкому матчі з Австралією". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"