G
H

Глава ФІФА показав травму воротаря збірної Хорватії президенту цієї країни

7 Липня, 23:14
Джанні Інфантіно показав гостям віп-ложі стадіону в Сочі місце, яке травмував Даніель Субашіч
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Джанні</span> <span>Інфантіно</span> <span>демонструє</span> <span>травму</span><span>.</span> <span>Фото</span><span>:
Джанні Інфантіно демонструє травму. Фото:

Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно показав гостям віп-ложі стадіону в Сочі, яку травму, можливо, отримав голкіпер збірної Хорватії Даніель Субашіч в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу проти Росії. Основний час матчу Росія – Хорватія завершився внічию 1: 1, ми проводимо текстовий онлайн поєдинку.

Інфантіно підняв ногу і провів по м'язу, зобразивши травму задньої поверхні стегна.

Воротар збірної Хорватії Даніель Субашіч "смикнув" м'яз на останній хвилині основного часу, коли замін у Хорватії більше не залишилося. Кілька хвилин надавали допомогу лікарі хорватської команди своєму гравцеві і він зміг продовжити зустріч. Відзначимо, що якщо додатковий час матчу завершиться також внічию, то останній учасник півфіналу чемпіонату світу вирішиться в серії пенальті.

0014_70

Матч Росія – Хорватія на ТБ показує канал "Інтер":повний список каналів доступний на нашому сайті.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць - до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Джерело: Сегодня|Спорт