27,17
30,85

Хорвати після перемоги над Росією на ЧС-2018: "Слава Україні!"

Огнен Вукоєвич та Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу

Огнен Вукоєвич та Домагой Віда
Огнен Вукоєвич та Домагой Віда.
Хорвати після перемоги над Росією на ЧС-2018: "Слава Україні!" //smm.ollcdn.net/img/article/11529/25_main_new.1531030386.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11529/25_tn.1531030386.jpg Новини Огнен Вукоєвич та Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу

ФутболістзбірноїХорватіїДомагойВіда,атакожчленделегаціїцієїкомандиначемпіонатісвіту зфутболуОгненВукоєвичпісляперемогинадРосієювчвертьфіналіпередали"привіт"Україні.Умережіз'явилосявідео,наякомуВукоєвичприсвячуєперемогуУкраїні,аДомагойВідакричить"СлаваУкраїні!".

"Цяперемогаза"Динамо"ізаУкраїну!Хорватія,вперед!",-сказавОгненВукоєвич.

Відзначимо,щоВукоєвичпрацюєскаутомвкиївськомуклубі,аранішегравв"Динамо"напозиціїпівзахисника.

"Слава Україні!", – прокричав Домагой Віда.

Віда забивголуворотазбірноїРосіївдоданийчас,авсеріїпенальтівпевненореалізувавсвійудар.

Нагадаємо,щозбірнаХорватіївчвертьфіналічемпіонатусвіту 2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний часматчузавершивсяз рахунком1:1,наголДенисаЧеришевахорвативідповілим'ячемАндрійКрамаріча.Удодатковий часХорватіяповелаврахункузавдякиголуекс-гравцякиївського"Динамо"Домагоя Віди,алеросіянизмогливідігратися-вдалоголовоюпіслянавісузістандартузігравбразильськийлегіонерзбірноїРосіїМаріоФернандес.Усеріїпенальтіхорватибуликраще-4:3.

"Цей чемпіонат світу зовсім божевільний": колишнійнападникзбірноїАнгліїГаріЛінекероцінивголДенисаЧеришевавворотазбірноїХорватії.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Хорвати після перемоги над Росією на ЧС-2018: "Слава Україні!"". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"