G
H

Хорвати після перемоги над Росією на ЧС-2018: "Слава Україні!"

8 Липня, 09:08
Огнен Вукоєвич та Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Огнен</span> <span>Вукоєвич</span> <span>та</span> <span>Домагой</span> <span>Віда</span></span></di
Огнен Вукоєвич та Домагой Віда

Футболіст збірної Хорватії Домагой Віда, а також член делегації цієї команди на чемпіонаті світу з футболу Огнен Вукоєвич після перемоги над Росією в чвертьфіналі передали "привіт" Україні. У мережі з'явилося відео, на якому Вукоєвич присвячує перемогу Україні, а Домагой Віда кричить "Слава Україні!".

"Ця перемога за "Динамо" і за Україну! Хорватія, вперед!", - сказав Огнен Вукоєвич.

Відзначимо, що Вукоєвич працює скаутом в київському клубі, а раніше грав в "Динамо" на позиції півзахисника.

"Слава Україні!", – прокричав Домагой Віда.

Віда забив гол у ворота збірної Росії в доданий час, а в серії пенальті впевнено реалізував свій удар.

Нагадаємо, що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися - вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були краще - 4: 3.

"Цей чемпіонат світу зовсім божевільний": колишній нападник збірної Англії Гарі Лінекер оцінив гол Дениса Черишева в ворота збірної Хорватії.

Джерело: Сегодня|Спорт