Лука Модріч отримав "Золотий м'яч" чемпіонату світу

Капітан збірної Хорватії визнаний найкращим гравцем мундіалю

Лука Модріч. фото AFP
Лука Модріч. фото AFP.

Півзахисник збірної Хорватії Лука Модріч визнаний кращим гравцем чемпіонату світу-2018, ставши володарем "Золотого м'яча". Срібний м'яч дістався півзахисникові збірної Бельгії Едену Азару, а бронзовий – нападаючому збірної Франції Антуану Грізманну.

Нападаючий збірної Франції Кіліан Мбаппе визнаний кращим молодим гравцем турніру.

Форвард збірної Англії Гарі Кейн отримав "Золоту бутсу", як кращий бомбардир турніру. В активі 24-річного футболіста 6 забитих м'ячів (3 – з пенальті).

Чемпіонат світу виграла збірна Франції, яка обіграла у фіналі Хорватію (4: 2). Для Франції це друга перемога в історії. Вперше французи стали чемпіонами світу в 1998 році. Хорватія вперше в історії грала в фіналу світової першості.

Вчора в матчі за третє місце чемпіонату світу збірна Бельгії обіграла команду Англії з рахунком 2: 0. Бельгійці вперше в своїй історії виграли медалі чемпіонату світу.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і тривав місяць. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Ви зараз переглядаєте новину " Лука Модріч отримав "Золотий м'яч" чемпіонату світу". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"