E
F
G
H

Мессі і Роналду жодного разу в кар'єрі не забивали в матчах плей-офф чемпіонатів світу

1 Липня, 10:43
У матчах на виліт зіркові футболісти на двох провели понад 1200 хвилин
<p style="text-align: justify;">Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду. Фото AFP</p>
Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду. Фото AFP
Зіркові футболісти Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду покинули чемпіонат світу 2018 року в одні день вже після матчів 1/8 фіналу. Нагадаємо, що сьогодні пройдуть ще два матчі стадії плей-офф турніру. О 17:00 на поле вийдуть Росія і Іспанія. Матч Росія – Іспанія дивитися можна на нашому сайті у вигляді текстового онлайну. А о 21:00 відбудеться поєдинок Хорватії та Данії.

Збірна Аргентини в божевільному матчі програла Франції – 3:4. Південноамериканці першими пропустили, потім зуміли відігратися і навіть вийти вперед, але втримати перевагу їм не вдалося.

Весь матч на полі провів Ліонель Мессі, але зумів записати на свій рахунок лише результативну передачу. Таким чином, Мессі не забив жодного гола в плей-офф чемпіонатів світу в своїй кар'єрі. Аргентинець брав участь в чотирьох мундіалях, провівши в 8 матчів в плей-офф (756 хвилин), але відзначився лише трьома ассистами.

Збірна Португалії покинула турнір після поразки від Уругваю – 1:2.Роналду провів шостий матч в плей-офф мундіалю (514 хвилин), але так жодного разу і не відзначився.

Додамо, що на груповому етапі Роналду забив чотири м'ячі, Мессі - один. При цьому на рахунку обох футболістів по одному незабитий пенальті.

Джерело: Сегодня|Спорт