Огляд матчу 1/8 фіналу Франція – Аргентина на ЧС-2018

30 Червня, 19:42
Кіліан Мбаппе оформив дубль в матчі
<p style="text-align: justify;">Герой матчу Мбаппе. Фото AFP</p>
Герой матчу Мбаппе. Фото AFP

У суботу, 30 червня, на чемпіонаті світу з футболу стартувала стадія плей-офф. У Казані першими на поле вийшли збірні Франції та Аргентини. Французи вийшли в 1/8 фіналу з першого місця в групі, а аргентинці ледь обіграли Нігерію в ключовому поєдинку третього туру. Ми провели онлайн трансляцію матчу Франція – Аргентина з фото та коментарями ключових моментів гри.

Першими рахунок відкрили французи. Кіліан Мбаппе на великій швидкості вбіг до штрафного, де його притримав руками Маркос Рохо. Рефері без відеоповтору вказав на "точку". Пенальті на 13-й хвилині точно пробив Антуан Грізманн.

Відігралася Аргентина перед перервою. На 41-й хвилині Анхель Ді Марія ризикнув пробити з-за меж штрафного і влучив точно в кут.

А на початку другого тайму аргентинці вийшли вперед. На 48-й хвилині після розіграшу кутового пробивав Ліонель Мессі, але м'яч зачепив ногу Габріеля Меркадо, змінив напрямок і влетів в сітку.

Однак не довго раділи аргентинці. Вони лише розлютили суперника На 57-й хвилині Франція зрівняла рахунок. З лівого флангу пройшла діагональ на лінію штрафного майданчика, де Бенжамен Павар в дотик пробив у дальній кут, м'яч по хитромудрій траєкторії влучив у ворота.

На 64-й хвилині Мбаппе з кута воротарського пробив низом, голкіпер аргентинців зачепив м'яч, але не зумів його зупинити.

Рахунок 4: 2 на користь Франції зробив все той же Мбаппе. На 68-й хвилині Жіру віддав розрізний пас на Мбаппе і той опинившись один перед воротарем відправив м'яч низом в дальній кут воріт збірної Аргентини!

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний
розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Джерело: Сегодня|Спорт