25,64
28,76

Португалія завдала два удари у ствір воріт Марокко і перемогла

Перемогу чемпіонам Європи приніс гол Кріштіану Роналду на старті матчу, після чого марокканці не реалізували безліч моментів

Кріштіану Роналду. Фото AFP
Кріштіану Роналду. Фото AFP.

Збірна Португалії перемогла команду Марокко в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу. Матч пройшов на стадіоні "Лужники" в Москві в середу і завершився з рахунком 1: 0. Після цієї гри в активі португальців стало чотири очки – команда Фернанду Сантуша лідирує в групі В. Наш сайт проводив текстовий онлайн матчу Португалія – Марокко.

Португальці змогли забити швидкий гол: на четвертій хвилині після подачі з кутового Кріштіану Роналду головою вколотив м'яч під поперечину! Цей гол став для лідера збірної Португалії четвертим на турнірі і 85-м в кар'єрі за національну збірну. Тепер Роналду обійшов угорця Ференца Пушкаша, який забив 84 м'ячі за збірну Угорщини. Таким чином, в списку кращих бомбардирів збірних за всю історію футболу Роналду вийшов на чисте друге місце і тепер поступається тільки рекордсмену збірної Ірану Алі Даеі (109 м'ячів у 149 матчах).

Після пропущеного гола марокканці почали багато атакувати і не припинили це робити до фінального свистка. Африканська збірна створила безліч моментів, запам'ятався атакуючими діями екс-гравець київського "Динамо" Юнес Беланда. А португальці в другому таймі не змогли завдати жодного удару в площину воріт Марокко!

У матчі останнього туру групового етапу Марокко зіграє з Іспанією, а Португалія – з Іраном. Ігри відбудуться 25 травня і почнуться одночасно о 21:00 за Києвом.

Інші матчі 20 червня на чемпіонаті світу

Другие матчи 20 июня на чемпионате мира

Ви зараз переглядаєте новину " Португалія завдала два удари у ствір воріт Марокко і перемогла". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"