G
H

Президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС-2018

8 Липня, 09:36
Колінда Грабар-Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія - Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Президент</span> <span>Хорватії</span> <span>Колінда</span> <span>Грабар</span><span>-</span><span>Кітарович</span> <sp
Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович

Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович станцювала в vip-ложі стадіону в Сочі під час чвертьфінального матчу чемпіонату світу Росія - Хорватія. Таким чином вона відзначила другий гол у ворота росіян, який ударом головою забив Домагой Віда. Деякі гості ложі важливий персон в цей момент знімали Грабар-Кітарович на смартфон, а глава уряду Росії Дмитро Медведєв відвернувся.

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру "Слава Україні!".

Нагадаємо, що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися - вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були краще - 4: 3.

"Цей чемпіонат світу зовсім божевільний": колишній нападник збірної Англії Гарі Лінекер оцінив гол Дениса Черишева в ворота збірної Хорватії.

Джерело: Сегодня|Спорт