Росіяни змусили Віду відповідати за "Слава Україні!" після матчу ЧС-2018

8 Липня, 13:29
Футболіст збірної Хорватії прокоментував відеозапис, на якому він вимовляє "Слава Україні"
<p style="text-align: justify;">Домагой Віда. Фото AFP</p>
Домагой Віда. Фото AFP
Захисник збірної Хорватії Домагой Віда в коментарі російському журналісту пояснив відеозапис, зроблений після перемоги над Росією. Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру "Слава Україні!".

"Ніякої політики. Це жарт. У мене там друзі з часів київського "Динамо", нічого іншого я на увазі не мав. Я не хочу поєднувати футбол і політику. Я люблю росіян, я люблю українців, я люблю бразильців, я люблю всіх", - сказав Віда росіянам.

Нагадаємо, що збірна Хорватії в 1/4 фіналу ЧС-2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півуфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися - вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були краще - 4: 3. Післяматчеві удари не забили Федір Смолов і бразилець у збірній Росії Маріо Фернандес.

До речі, президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС-2018. Колінда Грабар-Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія - Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу.

Джерело: Сегодня|Спорт