Збірна Данії обіграла Мексику в товариському матчі

Обидві збірні готуються до чемпіонату світу-2018

Боротьба за верховий м'яч. Фото AFP
Боротьба за верховий м'яч. Фото AFP.

Національні команди Данії та Мексики провели товариський матч в рамках підготовки до майбутнього чемпіонату світу. Зустріч відбулася в Брондбю на однойменному стадіоні і завершилася перемогою Данії з рахунком – 2: 0.

Автором першого гола став нападник Юссуф Поульсен, який відзначився на 71-й хвилині після передачі півзахисника Крістіана Еріксена. Через три хвилини м'яч забив вже Еріксен. У ролі асистента виступив захисник Хенрік Далсгор.

На груповому етапі світової першості збірна Данії зіграє з командами Франції, Австралії та Перу. А Мексика зустрінеться з Німеччиною, Швецією і Південною Кореєю
.

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повнийрозклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.

Всі32збірнічемпіонатусвітуподіленінавісімгруппочотирикомандивкожній.Подвікомандизкожногоквартетупіслягруповогоетапувийдутьв1/8фіналуТурнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Інформація про всі збірні ЧС-2018 – статистикавиступівначемпіонатахсвіту,знаковіматчі,інформаціяпро тренераіінше.

Ви зараз переглядаєте новину " Збірна Данії обіграла Мексику в товариському матчі". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"