Збірна Франції ледь не програла американцям в товариському матчі

Спас триколірних від поразки Кіліан Мбаппе
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Мбаппе</span> <span>врятував</span> <span>Францію</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</
Мбаппе врятував Францію. Фото AFP

У суботу, 9 червня, в Ліоні відбувся товариський матч між збірними Франції та США. Французи активно готуються до чемпіонату світу, а ось американці не пробилися на мундіаль.

Збірна США першою відкрила рахунок, на 44 хвилині відзначився Джуліан Грін. Французам вдалося піти від поразки лише під завісу поєдинку. На 78 хвилині Кіліан Мбаппе приніс триколірним нічию в матчі - 1: 1.

На груповому етапі ЧС-2018 команда Франції зіграє зі збірними Австралії (16 червня, Казань), Перу (21 червня, Єкатеринбург) і Данії (26 червня, Москва
).

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступний на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналуТурнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Інформація про всі збірні ЧС-2018 – статистика виступів на чемпіонатах світу, знакові матчі, інформація про тренера і інше.

Джерело: Сегодня|Спорт