Сенегал розібрався з Південною Кореєю напередодні чемпіонату світу

11 Червня, 19:45
Автогол і пенальті дозволили африканській збірній домогтися сухої перемоги
<p style="text-align: justify;">Збірна Сенегалу. Фото</p>
Збірна Сенегалу. Фото

Збірна Сенегалу обіграла команду Південної Кореї в товариському матчі напередодні старту чемпіонату світу в Росії. Поєдинок відбувся сьогодні на стадіоні "Унтерсберг-Арена" в австрійському Гредіге. Перемога африканцям дісталося завдяки автоголу Кім Ен Гвона і реалізованому пенальті Мусі Конате.

Перший тайм пройшов без голів. А вже в дебюті другого на 54-й хвилині чаша терезів схилилася на користь сенегальців. За п'ять хвилин до кінця основного часу нападник французького "Ам'єна" встановив остаточний рахунок матчу – 2: 0.

На мундіалі збірна Сенегалу зіграє в групі H з командами Польщі, Колумбії і Японії. Національна команда Південної Кореї в рамках групового етапу турніру зустрінеться зі збірними Німеччини, Мексики та Швеції.

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналу. Турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018

Джерело: Сегодня|Спорт