26,03
29,2

Шикарні голи Едінсона Кавані вивели Уругвай в чвертьфінал чемпіонату світу

Кріштіану Роналду і компанія залишають ЧС-2018, програвши збірній Уругваю з рахунком 1: 2

Уругвай - Португалія - 2: 1.
Уругвай - Португалія - 2: 1..

Усуботуначемпіонатісвіту зфутболувизначиласяпершачвертьфінальнапара.ЗФранцією,ранішеобігралаАргентинуз рахунком4:3,зіграєкомандаУругваю.Щобпробитисяв1/4фіналу,командаОскараТабаресаувечері 30 червняобігралазбірнуПортугаліїз рахунком2:1.Нашсайтпровів онлайн-трансляцію матчу Уругвай – Португалія зяскравимифотозістадіонувСочіікоментарямиключовихепізодівпоєдинку.

Уругвайці змогли забити швидкий гол: на сьомій хвилині лідери атаки Суарес і Кавані створили шедевр. Два рази м'яч переводився далекими передачами з флангу на фланг і Едінсон Кавані в високому стрибку зміг головою відправити м'яч у ближній кут – 1: 0.

Португальці змогли відігратися на початку другого тайму: розіграш м'яча з кутового, передача в центр штрафної і там уругвайські захисники, які занадто багато уваги приділили Роналду, пропустили ривок Пепе, який головою пробив у протихід воротареві – 1: 1. Радість португальських уболівальників була недовгою. Через сім хвилин Едінсон Кавані забиває другий красивий м'яч у поєдинку: з кута штрафного пробив у дотик, точно, впевнено, технічно, прямо в кут!

Португальці дуже багато володіли м'ячем і атакували великими силами, але забити більше не змогли. Уругвай – в чвертьфіналі, Роналду і компанія їдуть додому

Виграноєдиноборстввобороні:45-44

ЧвертьфінальнийматчПортугалія-Франціявідбудетьсявп'ятницю,6 липня,ірозпочнеться о 17:00за київським часом.Відзначимо,щонашсайтпроводить
онлайни всіх матчів чемпіонату світу 2018.

Ви зараз переглядаєте новину " Шикарні голи Едінсона Кавані вивели Уругвай в чвертьфінал чемпіонату світу". Інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"