G
H

Тренер Хорватії: "Збірна Росії стрибнула вище голови"

8 Липня, 12:59
Златко Даліч впевнений, що росіяни і так дісталися дуже далеко на домашньому чемпіонаті світу
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Златко</span> <span>Даліч</span> <span>і</span> <span>Станіслав</span> <span>Черчесов</span><span>.</span> <span>Хорват
Златко Даліч і Станіслав Черчесов. Хорват
Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч прокоментував перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Нагадаємо, що збірна Хорватії в 1/4 фіналу ЧС-2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрія Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися - вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були краще - 4: 3. Післяматчеві удари не забили Федір Смолов і бразилець у збірній Росії Маріо Фернандес.

"Хочу привітати Станіслава Черчесова і російську збірну з такою грою. У них є свій стиль. Алан Дзагоєв вийшов, Артем Дзюба постійно допомагав гравцям середньої лінії. Олександр Головін дуже швидкий. Сергій Ігнашевич - 39 років людині, а він організовує оборону. Можете собі уявити? Росіяни забили дуже красиві голи. Вони боролися, грали як єдиний організм. Вони стрибнули вище голови. У них божевільна підтримка. Це була команда найвищого рівня. Не кожен дійде до чвертьфіналу", - сказав Даліч.

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру "Слава Україні!".

До речі, президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС-2018. Колінда Грабар-Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія - Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу.

Джерело: Eurosport