G
H

Тренер Хорватії: У нас залишився порох на англійців в півфіналі ЧС-2018

8 Липня, 10:04
Златко Даліч заявив, що його команда мотивована провести ще два найкращих матчі на ЧС-2018 і перемогти
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Головний</span> <span>тренер</span> <span>збірної</span> <span>Хорватії</span> <span>Златко</span> <span>Даліч</span><s
Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч
Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч заявив, що у його команди ще залишився "порох" на англійців, з якими хорватам доведеться зустрітися в півфіналі чемпіонату світу з футболу. Збірна Хорватії по пенальті обіграла команду Росії і стала останнім півфіналістом турніру. Основний і додатковий час матчу в суботу в Сочі завершився з рахунком 2: 2, а в серії пенальті хорвати виграли 4: 3.

"Звичайно, у нас залишився порох на англійців. Ми не хочемо зупинятися в півфіналі. Ми мотивовані і хочемо провести ще два найкращих матчі на цьому турнірі. Я вірю в це", - сказав Даліч.

Нагадаємо, що президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС-2018. Колінда Грабар-Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія - Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу.

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру "Слава Україні!".

У півфіналі збірна Хорватії зіграє з командою Англії. Матч пройде 11 липня на московському стадіоні "Лужники". Розклад і результати всіх матчів ЧС-2018.
Джерело: Сегодня|Спорт