H

Зворушливий момент на ЧС-2108: Роналду допоміг Кавані покинути поле

30 Червня, 23:39
Уругваєць отримав травму і не зміг продовжити зустріч

Нападник збірної Уругваю Едінсон Кавані забив два голи в ворота Португалії і допоміг своїй команді вийти в чвертьфінал чемпіонату світу. Однак дограти матч Кавані не зміг. На 74 хвилині Едінсон отримав травму і змушений був залишити поле. Проводжав його до бровки дбайливо лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду.

Збірна Уругваю виграла у Португалії – 2:1 і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу. Там її суперниками будуть французи.

Нагадаємо, що сьогодні в 1/8 фіналу ЧС-2018 збірна Франції обіграла Аргентину – 4:3.Героєм зустрічі став 19-річний французький форвард Кіліан Мбаппе, який забив два голи.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць - до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.
Раніше ми писали, нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду повторив рекорд колишнього півзахисника національної команди Німеччини Бастіана Швайнштайгера за кількістю матчів на чемпіонатах світу та Європи. Обидва футболісти зіграли на супертурнірах по 38 поєдинків.

Джерело: Сегодня|Спорт