Роман Зозуля відіграв 10 хвилин у чемпіонаті Іспанії

14 Січня 2017, 21:55

Гол Гайтана приніс "Атлетіко" перемогу над "Бетісом" в чемпіонаті Іспанії

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span>Роман</span> <span>Зозуля</span> <span>зіграв</span> <span>в</span> <span>матчі</span> <span>проти</span> <span>мадридського</span> <span>"</span><span>Атлетіко</span><span>"</span><spa
Роман Зозуля зіграв в матчі проти мадридського "Атлетіко"

Мадридський "Атлетіко" здобув перемогу над "Бетісом" в матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії.

Зустріч пройшла в суботу в Мадриді і завершилася перемогою "Атлетіко" з рахунком 1: 0. Переможний гол на 8-й хвилині забив Ніколас Гайтан.

Український нападник "Бетіса" Роман Зозуля вийшов на заміну на 82-й хвилині матчу. Всього в нинішньому сезоні Зозуля п'ять разів виходив на заміну в цонцовках матчів в чемпіонаті Іспанії, відігравши в цілому лише 98 хвилин і не забивши жодного гола.

"Атлетіко" з 34 очками займає четверте місце в чемпіонаті Іспанії, "Бетіс" з 21 балом йде 14-м.

20  ОСАСУНА 17 1 5 11 16-37 8

Ви зараз переглядаєте новину "Роман Зозуля відіграв 10 хвилин у чемпіонаті Іспанії". Інші Новини України дивіться в блоці "Останні новини"