Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Склад і фракції нової Верховної Ради: повний список народних депутатів

27 липня, 11:01

Фракції політичних партій і окремі групи в майбутньому парламенті

Фото: М. Марків

Фото: М. Марків

У п'ятницю, 26 липня, підрахунок голосів на позачергових виборах до Верховної Ради України завершено. До парламенту проходять п'ять партій – точно так, як це спрогнозували в день голосування екзит-поли. За незначними винятками відповідає і порядок цифр, який фігурував в соцдослідженнях і в офіційних результатах ЦВК (що побічно свідчить, що бійок і фальсифікацій на цих виборах не було).

Крім депутатів депутатів за партійними списками, політичним силам вдалося провести до парламенту значну кількість депутатів у мажоритарних округах. Причому, за "мажоритаркою" у деяких з партій пройшло більше людей, ніж за списками.

У Верховній Раді IX скликання "списочники" і мажоритарники, які пройшли від конкретних політсил, об'єднаються у фракції. Очевидно, до тих чи інших фракцій увійде певне число депутатів-самовисуванців. Хоча напевно сказати, хто саме і яку саме фракцію поповнить, складно. Частина самовисуванців дійсно до виборів була пов'язана з тими чи іншими політсилами. Однак не факт, що в новому парламенті такі депутати захочуть знову приєднатися до цієї ж політичної сили. За великим рахунком, вони не дала згоду на обов'язковість і можуть вибирати, яку фракцію посилити. Найімовірніше, варто очікувати появи в парламенті однієї або декількох парламентських груп, сформованих із депутатів, які пройшли до Верховної Ради як самовисуванці, або від партій, що не подолали 5%-вий бар'єр.

Проте, загальна конфігурація парламенту проглядається досить чітко вже зараз. Сайт "Сьогодні" пропонує увазі читачів орієнтовні списки фракцій Верховної Ради IX скликання. У тому вигляді, в якому вони, найімовірніше будуть на момент створення.

1. Фракція партії Слуга народу

2. Список фракції Опозиційна платформа – За життя

Реклама

3. Список фракції партії Батьківщина

4. Фракція партії Європейська Солідарність

5. Фракція партії Голос

6. Депутати, висунуті партіями, які не пройшли до Верховної Ради

7. Самовисуванці

Фракція партії Слуга народу

  1. Разумков Дмитро Олександрович: народився 8 жовтня 1983 года, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, голова, Політичної партії "Слуга народу", член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  2. Стефанчук Руслан Олексійович: народився 29 жовтня 1975 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, радник Президента України – Представник Президента України у Верховній Раді України, Адміністрація Президента України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  3. Венедиктова Ірина Валентинівна: народилася 21 вересня 1978 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, безпартійнa, проживає в смт Високий Харківського району Харківської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  4. Арахамія Давид Георгійович: народився 23 травня 1979 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  5. Янченко Галина Ігорівна: народилася 29 квітня 1988 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  6. Федоров Михайло Альбертович: народився 21 січня 1991 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "ЕСЕМЕМСТУДІО", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу". Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  7. Корнієнко Олександр Сергійович: народився 12 травня 1984 года, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  8. Красносільська Анастасія Олегівна: народилася 23 червня 1984 года, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  9. Ткаченко Олександр Владиславович: народився 22 січня 1966 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1 + 1"", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  10. Беленюк Жан Венсанович: народився 24 січня 1991 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, спортсмен-інструктор, ЦСКА ЗСУ, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  11. Бабак Сергій Віталійович: народився 31 липня 1978 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, державна наукова установа "Центр морської геології, геоекології і осадового рудоутворення НАН України", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  12. Криклій Владислав Артурович: народився 23 листопада 1986 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник, Головний сервісний центр МВС України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  13. Шуляк Олена Олексіївна: народилася 24 січня 1976, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Мідланд Девелопмент Україна", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  14. Наталуха Дмитро Андрійович: народився 15 вересня 1987года, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ТОВ "Лід/Огьюрі", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  15. Ясько Єлизавета Олексіївна: народилася 17 жовтня 1990 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  16. Оржель Олексій Анатолійович: народився 26 січня 1984 года, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник профільного енергетичного сектора, Офіс ефективного регулювання, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  17. Герус Андрій Михайлович: народився 18 березня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, громадська організація "Асоціація споживачів енергетики і комунальних послуг", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  18. Радуцький Михайло Борисович: народився 5 грудня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент клініки, ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  19. Монастирський Денис Анатолійович: народився 12 червня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, експерт з питань реформування правоохоронної і судової систем, Аналітичний центр "Український інститут майбутнього", безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня.
  20. Гетманцев Данило Олександрович: народився 26 квітня 1978 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри фінансового права юридичного факультету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  21. Малюська Денис Леонтійович: народився 19 листопада 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фахівець з розвитку приватного сектора, Група Світового банку, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  22. Холодов Андрій Іванович: народився 20 серпня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Текам Плюс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  23. Лерос Гео Багратович: народився 24 квітня 1989 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, режисер, арт-проект "Арт Юнайтед Юз", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  24. Кальченко Сергій Віталійович: народився 30 грудня 1964 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, адвокатське об'єднання "Хіллмонт Партнерс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  25. Ткаченко Максим Миколайович: народився 24 січня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ТОВ "Квартал-Концерт", член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  26. Чернів Єгор Володимирович: народився 5 лютого 1985 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  27. Юраш Святослав Андрійович: народився 16 лютого 1996 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  28. Сушко Павло Миколайович: народився 16 листопада 1979 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Директор ТОВ "Прайм Сторі Пикчерс", член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  29. Верещук Ірина Андріївна: народилася 30 листопада 1979 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, президент, громадська організація "Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень і консенсусних практик. Центр політичного діалогу", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  30. Кубраков Олександр Миколайович: народився 20 серпня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник сектора телекомунікацій і Ай-Ті, Офіс ефективного регулювання, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  31. Діденко Юлія Олександрівна: народилася 8 травня 1978 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ТОВ "Рекламне агентство "ВМЕСТЕ", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  32. Соломчук Дмитро Вікторович: народився 1 жовтня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "ФІРМА "АГРО-ЦЕНТР", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  33. Ананченко Михайло Олегович: народився 17 листопада 1994 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, помічник міського голови, виконавчого комітету Сумської міської ради, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Суми, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  34. Коваленко Ганна Миколаївна: народилася 5 травня 1991 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  35. Неклюдов Владлен Михайлович: народився 13 жовтня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Прокуратура Дніпропетровської області, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  36. Кривошеєв Ігор Сергійович: народився 2 червня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, член Політпартії "Слуга народу", проживає в місті Ужгороді, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  37. Іонушас Сергій Костянтинович: народився 18 жовтня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  38. Завітневич Олександр Михайлович: народився 19 квітня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Смілянський Ливарний Завод", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  39. Струневич Вадим Олегович: народився 24 листопада 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ДП "Виробничо-технічна фірма", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  40. Воронов Володимир Анатолійович: народився 23 серпня 1978 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, брендингові міжнародне агентство Воронова Володимира, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  41. Арістов Юрій Юрійович: народився 1 липня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "АТЛАНТИК-ЮММА", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  42. Кисіль Юрій Григорович: народився 28 лютого 1963 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Растр", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  43. Галайчук Вадим Сергійович: народився 14 лютого 1971 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Хіллмонт Партнерс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  44. Ковальов Артем Володимирович: народився 2 березня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "УНІАН", безпартійний, проживає в місті Шостка Сумської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  45. Стернійчук Валерій Олександрович: народився 18 червня 1981 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач клубом, Підгайцевська сільська рада Луцького району Волинської області, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Луцьку Волинської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу". Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  46. Михайлюк Галина Олегівна: народилася 14 червня 1987 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  47. Бабій Роман В'ячеславович: народився 6 липня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Гельд-Енергія", безпартійний, проживає в місті Бровари Броварського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  48. Качура Олександр Анатолійович: народився 18 серпня 1990 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, адвокатське бюро "КАЧУРА ЛОЄРС", член Політичної Партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  49. Новосад Анна Ігорівна: народилася 28 липня 1990 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції, Міністерство освіти і науки України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  50. Культенко Артем Валерійович: народився 8 січня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  51. Марусяк Олег Романович: народився 24 вересня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Гаразд", безпартійний, проживає в місті Калуш Івано-Франківської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  52. Кириченко Микола Олександрович: народився 12 грудня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в селі Вища Кропивна Борівського району Харківської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  53. Третьякова Галина Миколаївна: народилася 21 січня 1963 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, громадська організація "Інститут Громадянських Свобод", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  54. Халімон Павло Віталійович: народився 10 червня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фінансовий директор, ТОВ "ПРОМЕТЕЙ-ГАЗ 1", член Політпартії "Слуга народу", проживає в місті Прилуки Чернігівської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  55. Мошенець Олена Володимирівна: народилася 6 березня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, шеф-редактор, ТОВ "Комунікаційний хаб "Економіка", безпартійнa, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  56. Саладуха Ольга Валеріївна: народилася 4 червня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  57. Коваль Ольга Володимирівна: народилася 17 червня 1991 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, Національний університет харчових технологій, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в селі Баштечки Жашківського району Черкаської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  58. Загоруйко Аліна Леонідівна: народилася 11 квітня 1984 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ПП "Українська консультаційна група", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  59. Бондаренко Олег Володимирович: народився 3 листопада 1975 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Інвестплюс", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  60. Крячко Михайло Валерійович: народився 24 травня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, операційний директор, ТОВ "ЕСЕМЕМСТУДІО", член Політичної Партії "Слуга народу", проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  61. Бардіна Марина Олегівна: народилася 17 грудня 1992 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  62. Марченко Людмила Іванівна: народилася 28 березня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, провідний спеціаліст департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ "Епіцентр К", член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Тернополі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  63. Юнаков Іван Сергійович: народився 28 січня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  64. Володіна Дарина Артемівна: народилася 16 квітня 1991 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa проживає в місті Києві, судимість відсутня.
  65. Савченко Ольга Станіславівна: народилася 7 червня 1989 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  66. Гринчук Оксана Анатоліївна: народилася 20 червня 1979 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер готельного бізнесу, ТОВ "Бізнес-центр "Буковина", безпартійнa, проживає в місті Чернівці, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  67. Козак Володимир Васильович: народився 9 червня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.  Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  68. Лисюк Андрій Олександрович: народився 18 листопада 1976 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, адвокатське об'єднання "Хіллмонт партнерс", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  69. Сова Олександр Георгійович: народився 29 травня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  70. Ватрас Володимир Антонович: народився 12 лютого 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри цивільного права і процесу, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  71. Мулик Роман Миронович: народився 18 червня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  72. Тарасов Олег Сергійович: народився 26 лютого 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора із зовнішньоекономічної діяльності, ПП "Агроекстра", безпартійний, проживає в місті Кропивницький, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  73. Костюх Анатолій В'ячеславович: народився 25 березня 1988 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в селі Сторожниця Ужгородського району Закарпатської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  74. Брагар Євген Вадимович: народився 30 травня 1994 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, аспірант, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  75. Безгін Віталій Юрійович: народився 18 квітня 1990 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, експерт з комунікацій та дизайну, Офіс ефективного регулювання, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  76. Салійчук Олександр В'ячеславович: народився 25 лютого 1987 года, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Перша м'ясна хата" ТМ "Гощанські ковбаси", безпартійний, проживає в місті Рівному, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  77. Рєпіна Елла Анатоліївна: народилася 17 листопада 1973 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  78. Пушкаренко Арсеній Михайлович: народився 10 жовтня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  79. Заблоцький Мар'ян Богданович: народився 21 вересня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Українська аграрна асоціація, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  80. Клочко Андрій Андрійович: народився 16 березня 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, кризис-менеджер, Київський національний університет будівництва і архітектури, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  81. Овчиннікова Юлія Юріївна: народилася 24 березня 1985 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконуючий обов'язки декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  82. Мережко Олександр Олександрович: народився 14 лютого 1971 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри права, Київський національний лінгвістичний університет, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  83. Устенко Олексій Олегович: народився 7 квітня 1994 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова інвестиційного спрямування, ТОВ "Агродженерейшн", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  84. Кабанов Олександр Євгенович: народився 6 серпня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, сценарист, ТОВ "Квартал 95", член Політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  85. Веніславський Федір Володимирович: народився 16 травня 1969, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри конституційного права України, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  86. Булах Лада Валентинівна: народилася 11 лютого 1976, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор, благодійна організація "100% життя. Київський регіон", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  87. Петруняк Євген Васильович: народився 24 липня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  88. Маріковський Олександр Валерійович: народився 18 вересня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Бібліотека", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  89. Федієнко Олександр Павлович: народився 20 квітня 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ІМК", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  90. Мотовиловець Андрій Вікторович: народився 29 квітня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник директора, ДП "Прозорро.Продажі", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.
  91. Колесник Анна Сергіївна: народилася 24 жовтня 1994 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  92. Богуцька Єлизавета Петрівна: народилася 14 квітня 1964 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Вишгород Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  93. Нагаєвський Артем Сергійович: народився 24 січня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови правління, ВАТ АТП 13058, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  94. Потураєв Микита Русланович: народився 4 вересня 1970 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Фокус Медіа", безпартійний, проживає в місті Дніпро, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  95. Якименко Павло Віталійович: народився 8 листопада 1989 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Інтерплекс", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  96. Кунаєв Артем Юрійович: народився 29 квітня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник керівника управління з маркетингу та продажу вертолітної техніки, АТ "Мотор Січ", безпартійний, проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  97. Припутень Дмитро Сергійович: народився 23 травня 1986 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри загально-правових дисциплін, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  98. Павлюк Максим Васильович: народився 3 червня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник військового прокурора, Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  99. Мокан Василь Іванович: народився 19 квітня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора ТОВ "Українська Політконсалтінговая Група", безпартійний, проживає в селі Крушинка Васильківського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  100. Підласа Роксолана Андріївна: народилася 25 січня 1994 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник міністра, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  101. Торохтій Богдан Григорович: народився 9 червня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, філія ПАД "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Одеський зерновий термінал ", безпартійний, проживає в місті Кропивницькому, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  102. Дмитрієва Оксана Олександрівна: народилася 26 квітня 1980 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійна, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  103. Шол Маргарита Віталіївна: народилася 15 вересня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Маріуполь Донецької області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  104. Костін Андрій Євгенович: народився 17 квітня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Рада адвокатів Одеської області, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  105. Горбенко Руслан Олександрович: народився 12 березня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Інтершина УА", безпартійний, проживає в селі Лісники Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  106. Жупанин Андрій Вікторович: народився 19 липня 1989 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер Україна", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  107. Тістик Ростислав Ярославович: народився 9 жовтня 1993 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  108. Кравчук Євгенія Михайлівна: народилася 23 грудня 1985 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  109. Яковлєва Неллі Іллівна: народилася 21 червня 1985 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, викладач, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня.
  110. Гривко Сергій Дмитрович: народився 12 грудня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Чернігові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  111. Павловський Петро Іванович: народився 15 жовтня 1981 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  112. Аллахвердієва Ірина Валеріївна: народилася 26 серпня 1978 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Миколаївська обласна дирекція ПАТ СК "Уніка", безпартійнa, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  113. Вінтоняк Олена Василівна: народилася 29 березня 1979 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ФОП "Мулик Роман Миронович", член Політпартії "Слуга народу", проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  114. Заславський Юрій Іванович: народився 6 березня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Макрус ЛТД", член Політпартії "Слуга народу", проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  115. Задорожний Андрій Вікторович: народився 21 травня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Юридична фірма" ПРОКСЕН ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  116. Шипайло Остап Ігорович: народився 7 січня 1989 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Карпатбуд Девелопмент", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  117. Шинкаренко Іван Анатолійович: народився 1 жовтня 1986 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, інженер, Інститут відновлюваної енергетики Академії наук України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  118. Совгиря Ольга Володимирівна: народилася 6 серпня 1980 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, викладач кафедри конституційного права юридичного факультету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  119. Крейденко Володимир Вікторович: народився 8 травня 1987 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Совість і Надія України", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  120. Тарасенко Тарас Петрович: народився 26 липня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.
  121. Сольський Микола Тарасович: народився 22 травня 1979 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, адвокатське об'єднання "Процик та Партнери", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  122. Фролов Павло Валерійович: народився 1 вересня 1976 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний консультант, Апарат Верховної Ради України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  123. Новиков Михайло Миколайович: народився 15 листопада 1965 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  124. Підгірна Вікторія Валентинівна: народилася 10 лютого 1969 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, експерт, громадський союз "Хай-тек офіс Україна", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Слуга народу".
  125. Пашковський Максим Ігорович: народився 24 березня 1983 року в місті Вінниця, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Панчер Солюшнс", безпартійний, проживає в Вінниці, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №11.
  126. Драбовський Анатолій Григорович: народився 1 серпня 1958 року в місті Вінниця, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ректор Вінницького кооперативного інституту, безпартійний, проживає в Вінниці, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу".. Обрання: одномандатний виборчий округ №12.
  127. Борзова Ірина Наумівна: народилася 28 серпня 1982 року в місті Вінниця, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійна, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №14
  128. Рубльов В'ячеслав Володимирович: народився 25 лютого 1979 року в місті Луцьк, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови Волинської обласної ради, безпартійний, проживає в місті Луцьк, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №20.
  129. Кисилевський Дмитро Давидович: народився 23 квітня 1983 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з корпоративних відносин ТОВ "ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №24.
  130. Бужанський Максим Аркадійович: народився 24 листопада 1974 року в місті Дніпропетровськ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер ТОВ "Арна", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №25
  131. Нестеренко Кирило Олександрович: народився 8 лютого 1993 року в місті Суми, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з розвитку, ЗАТ "Дніпрокомунтранс", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №26
  132. Медяник В'ячеслав Анатолійович: народився 3 серпня 1987 року в місті Сніжне Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №27
  133. Мисягін Юрій Михайлович: народився 21 березня 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". №28
  134. Демченко Сергій Олексійович: народився 13 березня 1976 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в селищі Дослідне Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №29
  135. Лічман Ганна Василівна: народилася 31 січня 1978 року в місті Одесі, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор Благодійної організації "Всеукраїнський благодійний фонд "АТБ", безпартійна, проживає в селі Новоолександрівка Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №30
  136. Захарченко Володимир Васильович: народився 27 січня 1971 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з безпеки, ТОВ Завод бурової техніки "ДСД", член політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №31
  137. Криворучкіна Олена Володимирівна: народилася 18 жовтня 1971 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри економіки і підприємництва, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", член політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №32
  138. Корявченков Юрій Валерійович: народився 26 листопада 1974 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, актор, ТОВ "Квартал 95", член політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №33
  139. Чорний Дмитро Сергійович: народився 14 жовтня 1989 року в місті Жовті Води Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Громадська журналістика", безпартійний, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №34
  140. Герман Денис Вадимович: народився 8 вересня 1981 року в місті Дніпропетровськ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Альфа-Косметікс", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №35
  141. Каптєлов Роман Володимирович: народився 16 березня 1980 року в селі Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №36
  142. Бородін Владислав Валерійович: народився 18 червня 1971 року в місті Шостка Сумської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №38
  143. Северин Сергій Сергійович: народився 20 червня 1980 року в смт Покровське Покровського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови – начальник управління економіки, бюджету і фінансів, виконавчий апарат Дніпропетровської обласної ради, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №39
  144. Трухін Олександр Миколайович: народився 10 листопада 1986 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова наглядової ради, ЗАТ "ПРХ", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий окруш №40
  145. Герасименко Ігор Леонідович: народився 5 січня 1984 року в місті Радомишлі Радомишльського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №62
  146. Кицак Богдан Вікторович: народився 2 вересня 1992 року в місті Бердичів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, викладач, КУ "Бердичівський педагогічний коледж", безпартійний, проживає в місті Бердичів Житомирської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №63
  147. Костюк Дмитро Сергійович: народився 1 червня 1993 року місті Новоград-Волинський Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, журналіст, телеканал "еспресо", безпартійний, проживає в місті Новоград-Волинський Житомирської області , судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №65
  148. Грищенко Тетяна Миколаївна: народилася 27 серпня 1979 року в місті Малин Житомирської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №66
  149. Кузьміних Сергій Володимирович: народився 17 січня 1983 року в місті Житомир, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Житомир, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №67
  150. Лаба Михайло Михайлович: народився 29 жовтня 1975 року в селі Тур'я Поляна Перечинського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Невицький сільський голова, безпартійний, проживає в селі Невицьке Ужгородського району Закарпатської області, судимість відсутня  суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №70
  151. Касай Геннадій Олександрович: народився 28 листопада 1972 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор спортивного комплексу, ВАТ "Мотор Січ", безпартійний, проживає в Запоріжжі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №74
  152. Соха Роман Васильович: народився 18 жовтня 1975 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії "Слуга народу", проживає в Запоріжжі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №75
  153. Шевченко Євген Володимирович: народився 4 травня 1972 року в місті Мелітополь Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Запоріжжі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №76
  154. Штепа Сергій Сергійович: народився 30 квітня 1990 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Запоріжжі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №77
  155. Яцик Юлія Григорівна: народилася 14 серпня 1979 року в місті Василівка Васильківського району Запорізької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керуюча, адвокатське бюро "Адвокатська компанія Юлії Яцик", член Політичної партії "Слуга народу ", проживає в Запоріжжі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №79
  156. Мельник Павло Вікторович: народився 26 червня 1984 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, піар-директор, благодійний фонд "Алкоголь СТОП", безпартійний, проживає в місті Токмак Запорізької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №81
  157. Нікітіна Марина Вікторівна: народилася 16 квітня 1986 року в місті Гуляйполе Запорізької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №82
  158. Фріс Ігор Павлович: народився 29 вересня 1973 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, приватний нотаріус, Івано-Франківський міський нотаріальний округ, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №84
  159. Прощук Едуард Петрович: народився 19 лютого 1982 в місті Калуш Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, споживспілка Івано-Франківської області, безпартійний, проживає в Івано-Франківську, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №85
  160. Матусевич Олександр Борисович: народився 20 березня 1974 року в селі Старий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ДП "Виготський лісове господарство", безпартійний, проживає в селі Пациків Долинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №86
  161. Андрієвич Зіновій Мирославович: народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, міський голова, безпартійний, проживає в місті Надвірна Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №87
  162. Тимофійчук Володимир Ярославович: народився 17 лютого 1986 року в селі Попельники Снятинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Агро-Лідер", член політичної партії "Слуга народу" , проживає в селі Попельники Снятинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №89
  163. Дунда Олег Андрійович: народився 6 березня 1980 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "А.В.С.", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №91
  164. Колюх Валерій Вікторович: народився 18 квітня 1973 року в селі Медвин Богуславського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри політичних наук, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №92
  165. Скороход Анна Костянтинівна: народилася 14 січня 1990 року в місті Вишгород Київської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань, ТОВ "Будівельний комбінат" Прогрес ", безпартійна, живе в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу".Обрання: одномандатний виборчий округ №93
  166. Дубинський Олександр Анатолійович: народився 18 квітня 1981 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, телеведучий, ІП "1+1 Продакшн", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №94
  167. Горобець Олександр Сергійович: народився 15 лютого 1978 року в місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора, ТОВ "Сфера житлобуд", безпартійний, проживає в селі Фурси Білоцерківського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №95
  168. Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна: народилася 23 червня 1985 року в місті Старокостянтинів Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, спеціальний кореспондент, ТОВ "ТРК" Студія 1 + 1 ", безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №96
  169. Галушко Микола Леонідович: народився 5 грудня 1979 року в м Аргаяш Аргаяшского району Челябінської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "галіда", безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №97
  170. Бунін Сергій Валерійович: народився 3 травня 1971 року в місті Київ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Грант", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №98
  171. Дануца Олександр Анатолійович: народився 29 січня 1980 року в місті Мала Віска Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Прайм-Тайм", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Кропивницького, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №99
  172. Мурдий Ігор Юрійович: народився 8 серпня 1982 року в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Тек Центр", безпартійний, проживає в Кропивницького, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №100
  173. Кузбит Юрій Михайлович: народився 29 березня 1977 року в Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Адвокатська група" Прецедент ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ№101
  174. Воронько Олег Євгенович: народився 15 травня 1974 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №103
  175. Кузнєцов Олексій Олександрович: народився 2 грудня 1979 року в місті Сєверодонецьк Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №106
  176. Саламаха Орест Ігорович: народився 25 березня 1991 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з будівництва ТОВ "Строй Інвест Ком", безпартійний, проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області , судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №121
  177. Камельчук Юрій Олександрович: народився 12 лютого 1980 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Красноград Львівської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №124
  178. Пасічний Олександр Станіславович: народився 3 листопада 1972 року в Миколаєві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №127
  179. Гайду Олександр Васильович: народився 28 січня 1976 року в Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор, ТОВ "Вібо-Транс", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу".Обрання: одномандатний виборчий округ №128
  180. Копитін Ігор Володимирович: народився 12 лютого 1981 року в місті Легніца, Польща, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Автомодерн", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №129
  181. Негулевський Ігор Петрович: народився 6 грудня 1983 року в місті Вознесенськ Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Софія-Граніт", безпартійний, проживає в місті Вознесенськ Миколаївської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №130
  182. Чорноморов Артем Олегович: народився 10 березня 1988 року в місті Южноукраїнськ Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "СмартАгрі", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №131
  183. Дирдін Максим Євгенович: народився 11 жовтня 1982 року в місті Первомайськ Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний радник генерального директора, ПрАТ "Санта Україна", безпартійний, проживає в місті Ірпінь Київської області , судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №132
  184. Дмитрук Артем Геннадійович: народився 28 червня 1993 року місті Козятин Вінницької області, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, керівник, "Фітнес-центр", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №133
  185. Колєв Олег Вікторович: народився 9 березня 1973 року в селі Сухолужжя Білгород-Дністровського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ПП "Редакція газети" Придунайські вести ", безпартійний, проживає в місті Ізмаїл Одеської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №134
  186. Леонов Олексій Олександрович: народився 26 лютого 1983 року в місті Одеса, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, комерційний директор ТОВ "Гріліон", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №135
  187. Горенюк Олександр Олександрович: народився 8 серпня 1991 року в місті Одеса, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №136
  188. Чернявський Степан Миколайович: народився 4 травня 1973 року в смт Іванівка Іванівського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №138
  189. Васильківський Ігор Ігорович: народився 31 березня 1985 року в місті Одеса, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, член спостережної ради ТОВ "ПСГ" Камбіо-Інвест ", безпартійний, проживає в Одесі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №139
  190. Колебошин Сергій Валерійович: народився 22 листопада 1977 року в Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Одеська обласна державна адміністрація, безпартійний, проживає в смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №140
  191. Ткаченко Олександр Михайлович: народився 15 червня 1984 року в місті Конгаз Комратському району, Молдова, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, ПП "Медфарм груп", безпартійний, проживає в місті Татарбунари Татарбунарського району Одеської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №141
  192. Нальотов Дмитро Олександрович: народився 28 квітня 1985 року в Полтаві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Полтаві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №144
  193. Боблях Андрій Ростиславович: народився 5 березня 1985 року в селі Кармелава Вільнюської області, Литва, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Полтаві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №145
  194. ЛяшенкоАнастасія Олексіївна: народилася 7 листопада 1986 року в селі Терновщина Лубенського району Полтавської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в Тернівщині Лубенського району Полтавської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №148
  195. Касай Костянтин Іванович: народився 27 вересня 1979 року в смт Козельщина Козельщинського району Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Полтавастройсервіс плюс", безпартійний, проживає в Марківці Полтавського району Полтавської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №149
  196. Мовчан Олексій Васильович: народився 12 лютого 1994 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник начальника відділу управління проектами і програмами, ДП "Прозорро.Продажі", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №150
  197. Березін Максим Юрійович: народився 9 травня 1984 року в місті Вінниця, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор КП "Муніципальна варта" Кременчуцької міської ради, безпартійний, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня , суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №151
  198. Ковальчук Олександр Володимирович: народився 5 лютого 1974 року в місті Новоград-Волинський Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, ГО "Платформа взаємодій" Простір ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №152
  199. Іванісов Роман Валерійович: народився 2 листопада 1978 року в місті Бердянськ Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний юрист, ТОВ "ПРОФ ДЕЗ КОНТРОЛЬ ПЛЮС", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня , суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №153
  200. Алексейчук Олександр Васильович: народився 6 березня 1981 року в селі Буща Здолбунівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №154
  201. Литвиненко Сергій Анатолійович: народився 15 лютого 1968 року в місті Полтаві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконуючий обов'язки директора, ДП "ЗІРНЕНСЬКИЙ спиртовий завод", безпартійний, проживає в Березне Березнівського району Рівненської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №156
  202. Рябуха Тетяна Василівна: народилася 31 грудня 1984 року в місті Сумах, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, вчитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 10 беспартійнaя, проживає в Сумах, судимість відсутня , суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ№157
  203. Васильєв Ігор Сергійович: народився 25 серпня 1984 року в місті Полтаві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №158
  204. Гузенко Максим Васильович: народився 8 червня 1981 місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Агрохім-Партнер", безпартійний, проживає в Сумах, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №161
  205. Задорожний Микола Миколайович: народився 5 грудня 1984 року в селі Новоюлівка Софіївського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №162
  206. Богданець Андрій Володимирович: народився 13 липня 1983 року в смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора, ЗАТ "Птахофабрика Тернопільська", безпартійний, проживає в Тернополі, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №163
  207. Василів Ігор Володимирович: народився 16 листопада 1979 року в місті Тернопіль, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Тернополі, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №164
  208. Гевко Володимир Леонідович: народився 20 серпня 1975 року в смт Товсте Заліщицького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Навчально-консалтингова компанія "Профі-Центр", безпартійний, проживає в місті Тернопіль, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №167
  209. Мезенцева Марія Сергіївна: народилася 10 грудня 1989 року в місті Харків, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійна, проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №168
  210. Куницький Олександр Олегович: народився 25 серпня 1983 року в місті Запоріжжя, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №169
  211. Одарченко Андрій Миколайович: народився 2 листопада 1978 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, декан факультету управління торгово-підприємницької і митної діяльністю, Харківський державний університет харчування і торгівлі, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №170
  212. Кінзбурська Вікторія Олександрівна: народилася 23 жовтня 1980 року в місті Харків, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач сектором, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області, безпартійна, проживає в Харкові, судимість відсутня , суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №171
  213. Здебський Юрій Вікторович: народився 24 грудня 1972 року в селі Любар Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №172
  214. Бакумов Олександр Сергійович: народився 25 квітня 1989 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, проректор, Харківський національний університет внутрішніх справ, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №173
  215. Пивоваров Євген Павлович: народився 4 листопада 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри технології харчування, Харківський державний університет харчування і торгівлі, безпартійний, проживає в Харкові, судимість Обрання: одномандатний виборчий округвідсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №175
  216. Любота Дмитро Валерійович: народився 9 січня 1981 року в Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає в Україні, освіта вища, директор ТОВ Будівельне Підприємство "Градострой", безпартійний, проживає в місті Куп'янськ Харківської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №177
  217. Литвинов Олександр Миколайович: народився 21 січня 1972 року в місті Балаклія Харківської області, громадянин України, протягом п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова Балаклійської районної ради, безпартійний, проживає в місті Балаклія Балаклійського району Харківської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №178
  218. Кучер Олексій Володимирович: народився 23 березня 1985 року в селі Новорайськ Бериславського району Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Избрание: одномандатный избирательный округ №179
  219. Красов Олексій Ігорович: народився 13 листопада 1987 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Яскраво Інвест", безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №180
  220. Микиша Дмитро Сергійович: народився 4 вересня 1985 року в місті Мерефа Харківського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконавчий комітет Мереф'янської міськради, безпартійний, проживає в місті Мерефа Харківського району Харківської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №181
  221. Павліш Павло Васильович: народився 10 грудня 1979 року в селі Вільне Нижньосірогозького району Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "Юридична фірма "Угода", безпартійний, проживає в Херсоні, судимість відсутня , суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №182
  222. Вагнер Вікторія Олександрівна: народилася 21 травня 1981 року в селі Георгіївка Жармінского району Семипалатинської області, грОбрання: одномандатний виборчий округомадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, КУ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, беспартійнaя, проживає в місті Херсон, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №183
  223. Іванов Володимир Ілліч: народився 14 липня 1982 року в місті Херсон, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з виробництва ТОВ "Агропроект-Південь", член політичної партії "Слуга народу", проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №185
  224. Ковальов Олексій Іванович: народився 19 січня 1989 року в місті Гола Пристань Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП "ЛК-АГРО", безпартійний, проживає в місті Гола Пристань Херсонської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №186
  225. Стефанчук Микола Олексійович: народився 4 травня 1981 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник юридичного відділу, державна організація "Національний офіс інтелектуальної власності", безпартійний, проживає в Хмельницькому, судимість відсутня , суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №187
  226. Копанчук Олена Євгенівна: народилася 1 листопада 1978 року в місті Львів, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат адвокатського об'єднання "Копанчук і Партнери", безпартійна, проживає в Хмельницькому, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №189
  227. Жмеренецький Олексій Сергійович: народився 28 жовтня 1986 року в місті Ухта, Комі, Росія, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови правління благодійної організації "Благодійний фонд "КОЛО", безпартійний, проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №190
  228. Марчук Ігор Петрович: народився 17 лютого 1969 року в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "М-ЕНД-С", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №193
  229. Шпак Любов Олександрівна: народилася 19 липня 1980 місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, безпартійна, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №194
  230. Арсенюк Олег Олексійович: народився 21 серпня 1986 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор ТОВ "Берег-2007", безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Избрание: одномандатный избирательный округ №195
  231. Стріхарській Андрій Петрович: народився 4 серпня 1981 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Компанія" Статус Груп ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №196
  232. Скічко Олександр Олександрович: народився 28 квітня 1991 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №197
  233. Нагорняк Сергій Володимирович: народився 13 травня 1982 року в смт Попільня Попільнянського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Євроінвестгруп ЛТД", безпартійний, проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №199
  234. Лис Олена Георгіївна: народилася 15 червня 1971 селі Брідок Дрогичинського району Брестської області, Білорусь, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, вчитель, Чернівецька гімназія № 2 Чернівецької міської ради, беспартійнaя, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №201
  235. Заремський Максим Валентинович: народився 26 вересня 1991 року в місті Могилів, Білорусь, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу планування, оперативного чергування, зв'язку та оповіщення, управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, безпартійний, проживає в селі Реваківці Кіцманського району Чернівецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №202
  236. Мазурашу Георгій Георгійович: народився 17 квітня 1971 року в селі Круп'янське Глибоцького району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, КЗ "Чернівецький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", безпартійний , проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №203
  237. Божик Валерій Іванович: народився 27 березня 1971 року в селі Кадубівці Заставнівського району Чернівецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №204
  238. Семінський Олег Валерійович: народився 20 грудня 1973 місті Біла Церква Київської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Дилайс", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №205
  239. Поляков Антон Едуардович: народився 11 листопада 1987 року в місті Чернігів, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №206
  240. Зуєв Максим Сергійович: народився 14 квітня 1982 року в місті Кустанай, Казахстан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, керівник ТОВ "Артмедіа АДВ", безпартійний, проживає в Дніпрі, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №207
  241. Зуб Валерій Олексійович: народився 4 березня 1970 року в смт Варва Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології", безпартійний, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №209
  242. Юрченко Олександр Миколайович: народився 23 липня 1988 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №211
  243. Перебийніс Максим Вікторович: народився 11 грудня 1974 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділенням, медичний центр ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №212
  244. Дубнов Артем Васильович: народився 30 серпня 1988 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог, ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №213
  245. Швець Сергій Федорович: народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску ТОВ ТРК "Студія 1+1", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №214
  246. Яременко Богдан Васильович: народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №215
  247. Забуранна Леся Валентинівна: народилася 22 серпня 1981 року в місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора І.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №216
  248. Безугла Мар'яна Володимирівна: народилася 17 травня 1988 року в місті Київ, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил Україна, безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Избрание: одномандатный избирательный округ №217
  249. Гурін Дмитро Олександрович: народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №218
  250. Тищенко Микола Миколайович: народився 17 травня 1972 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ВКФ" РІМІД ", член політичної партії" Слуга народу ", проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Избрание: одномандатный избирательный округ №219
  251. Бондар Ганна В'ячеславівна: народилася 23 лютого 1975 Києві, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Директорат технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, беспартійнaя, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №220
  252. Пуртова Анна Анатоліївна: народилася 15 квітня 1982 року в Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація "Діджитал освіту", член політичної партії "Слуга народу", проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №221
  253. Грищук Роман Павлович: народився 27 серпня 1989 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "МХ шоу", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №222
  254. Буймистер Людмила Анатоліївна: народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня , суб'єкт висування – політична партія "Слуга народу". Обрання: одномандатний виборчий округ №223

Список фракції Опозиційна платформа – За життя

  1. Бойко Юрій Анатолійович: народився 9 жовтня 1958 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  2. Рабинович Вадим Зіновійович: народився 4 серпня 1953, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  3. Медведчук Віктор Володимирович: народився 7 серпня 1954 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський громадський рух "Український вибір – право народу", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя". Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  4. Королевська Наталія Юріївна: народилася 18 травня 1975 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  5. Льовочкін Сергій Володимирович: народився 17 липня 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  6. Німченко Василь Іванович: народився 13 вересня 1950, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  7. Шуфрич Нестор Іванович: народився 29 грудня 1966 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  8. Ларін Сергій Миколайович: народився 11 січня 1962 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  9. Дунаєв Сергій Володимирович: народився 19 серпня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Лисичанськ Луганської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  10. Козак Тарас Романович: народився 6 квітня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  11. Столар Вадим Михайлович: народився 10 серпня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Вишгород Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  12. Іоффе Юлій Якович: народився 10 грудня 1940 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  13. Папієв Михайло Миколайович: народився 1 жовтня 1960 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  14. Абрамович Ігор Олександрович: народився 24 серпня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  15. Ісаєнко Дмитро Валерійович: народився 30 серпня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри будівництва та інформаційних технологій, "Інститут інноваційної освіти КНУБА", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  16. Скорик Микола Леонідович: народився 27 листопада 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  17. Суркіс Григорій Михайлович: народився 4 вересня 1949 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, президент ГО Товариство "Україна – Китай", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  18. Кисельов Ігор Петрович: народився 2 грудня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  19. Загородній Юрій Іванович: народився 7 травня 1959 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, проректор з міжнародних питань і з питань європейської інтеграції, ТОВ "Львівський медичний інститут", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  20. Бурмич Анатолій Петрович: народився 13 серпня 1962 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу, асоціація ветеранів "Альфа" СБУ "Слов'яни", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  21. Льовочкіна Юлія Володимирівна: народилася 17 лютого 1977 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  22. Колтунович Олександр Сергійович: народився 4 листопада 1987 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, науковий співробітник відділу земельних відносин та природокористування, Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук України, м . Київ, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Луцьку, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  23. Мамка Григорій Миколайович: народився 18 серпня 1974 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, партнер, адвокатське об'єднання "Мамка і Партнери", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  24. Кальцев Володимир Федорович: народився 16 червня 1966 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, аналітик, ТОВ "Компанія" Олександр", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  25. Павленко Юрій Олексійович: народився 20 березня 1975 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  26. Приходько Наталія Ігорівна: народилася 29 жовтня 1981 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  27. Чорний Віктор Іванович: народився 6 квітня 1968, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  28. Борт Віталій Петрович: народився 1 вересня 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з економіки, ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП", член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  29. Макаренко Михайло Васильович: народився 9 квітня 1950, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач кафедри акушерства і гінекології, Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  30. Волошин Олег Анатолійович: народився 7 квітня 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник служби міжнародного співробітництва, ТОВ ТРК "112-TV", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  31. Плачкова Тетяна Михайлівна: народилася 5 січня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  32. Пузанов Олександр Геннадійович: народився 26 лютого 1977 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови правління, ВАТ "Страхова компанія" Українська страхова група ", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  33. Мамоян Суто Чолоєвич: народився 2 грудня 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, заступник директора ТОВ "М’яспром", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в селі Наливайківка Макарівського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  34. Кива Ілля Володимирович: народився 2 червня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Всеукраїнська профспілка МВС України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  35. Кузьмін Ренат Равелійович: народився 12 липня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  36. Качний Олександр Сталіноленович: народився 23 жовтня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри публічного адміністрування, ПрАТ вузів "Міжрегіональна академія управління персоналом", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Ржищів Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  37. Славицька Антоніна Керимівна: народилася 30 квітня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька та партнери", член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в Києві. Обрання: за списками партії "Опозиційна платформа – за життя".
  38. Христенко Федір Володимирович: народився 11 жовтня 1983 року в селі Старогнатівка Тельманівського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", живе в селі Романків Обухівського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №46.
  39. Солод Юрій Васильович: народився 27 квітня 1972 року в селі Червоний Кут Антрацитівського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційного платформа – За життя", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційного платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №47.
  40. Гнатенко Валерій Сергійович: народився 3 лютого 1967 року в місті Дружківка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Дружківський міський голова, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", проживає в місті Дружківка Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №49.
  41. Мороз Володимир Вікторович: народився 24 жовтня 1967 року в місті Курахово Мар'їнського району Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Мар'їнська районна державна адміністрація, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", в місті Курахово Мар'їнського району Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №59.
  42. Пономарьов Олександр Сергійович: народився 7 січня 1962 року в місті Бердянськ Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Бердянськ Запорізької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – За життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №78.
  43. Лукашев Олександр Анатолійович: народився 1 квітня 1976 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник юридичного відділу, благодійна організація "Фонд Сергія Шахова", член Політичної партії "Опозиційна платформа – за життя", проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційна платформа – за життя". Обрання: одномандатний виборчий округ №113.

Список фракції партії Батьківщина

  1. Тимошенко Юлія Володимирівна: народилася 27 листопада 1960 року громадянка України, останніх п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в смт Козині Обухівського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  2. Тарута Сергій Олексійович: народився 23 липня 1955 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Маріуполі Донецької області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  3. Наливайченко Валентин Олександрович: народився 8 червня 1966 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник, ТОВ "ПАЛ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  4. Соболєв Сергій Владиславович: народився 5 вересня 1961 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в селі Нові Безрадичі Обухівського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  5. Кондратюк Олена Костянтинівна: народилася 17 листопада 1970 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  6. Кириленко Іван Григорович: народився 2 жовтня 1956 долі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  7. Кожем'якін Андрій Анатолійович: народився 13 листопада 1965 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  8. Немиря Григорій Михайлович: народився 5 квітня 1960, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  9. Власенко Сергій Володимирович: народився 7 березня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  10. Дубіль Валерій Олександрович: народився 26 вересня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Чернігові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  11. Абдуллін Олександр Рафкатович: народився 29 червня 1962 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  12. Крулько Іван Іванович: народився 20 липня 1981 року громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  13. Лабунська Анжеліка Вікторівна: народилася 2 листопада 1967 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, адвокат, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня.
  14. Бондарєв Костянтин Анатолійович: народився 13 вересня 1972 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в селі Грузьке Макарівського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  15. Цимбалюк Михайло Михайлович: народився 21 листопада 1964 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  16. Данілов Віталій Богданович: народився 10 червня 1967 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, консультант підприємства, ТОВ "Інвестор-Атіка", член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Харкові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  17. Бєлькова Ольга Валентинівна: народилася 16 червня 1975 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійна, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  18. Кучеренко Олексій Юрійович: народився 3 квітня 1961 року, що громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Всеукраїнська громадська організація "Спілка власників житла України", фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в смт Козині Обухівського району Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  19. Ніколаєнко Андрій Іванович: народився 23 червня 1979 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова ради директорів ТОВ ВКФ "Велта", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  20. Волинець Михайло Якович: народився 30 жовтня 1956 долі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Конфедерація вільних профспілок України, голова Незалежної профспілки гірників України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  21. Пузійчук Андрій Вікторович: народився 13 червня 1978 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора, ТОВ "Домобудівельна компанія "Фундамент", член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  22. Шкрум Олена Іванівна: народилася 2 січня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  23. Кабаченко Володимир Вікторович: народився 1 липня 1987 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Кам'янське Дніпропетровської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  24. Івченко Вадим Євгенович: народився 29 сiчня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня. Обрання: за списками партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".
  25. Мейдич Олег Леонідович: народився 24 листопада 1970 року в місті Калинівка Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії "Батьківщина", проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Обрання: одномандатний виборчий округ №18.
  26. Яковенко Євген Геннадійович: народився 6 червня 1965 року в місті Ош, Киргизстан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ПП ТПК "АЛЬКОН", безпартійний, проживає в селищі Новгородське міста Торецька Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Обрання: одномандатний виборчий округ №52.

Фракція партії Європейська Солідарність

  1. Порошенко Петро Олексійович: народився 26 вересня 1965 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, голова Центральної ради Партії (голова партії), Політична партія "Європейська Солідарність", член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  2. Парубій Андрій Володимирович: народився 31 січня 1971 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає у Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  3. Геращенко Ірина Володимирівна: народилася 15 травня 1971 року народження, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  4. Забродський Михайло Віталійович: народився 24 січня 1973 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, командувач, десантно-штурмові війська Збройних Сил України, безпартійний, проживає в Житомирі, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  5. Федина Софія Романівна: народилася 18 лютого 1984 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, Львівський національний університет імені Івана Франка, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає у Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  6. Джемілєв Мустафа: народився 13 листопада 1943 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня.
  7. Зінкевич Яна Вадимівна: народилася 2 липня 1995 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта загальна середня, директор, комунальне підприємство "Госпітальєри Дніпра" Дніпровського міської ради, беспартійнaя, проживає в Рівному, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  8. Чийгоз Ахтем Зейтуллайович: народився 14 грудня 1964 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Бахчисарай Автономної Республіки Крим, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  9. Синютка Олег Михайлович: народився 14 лютого 1970 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає у Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  10. Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна: народилася 5 липня 1972 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  11. Герасимов Артур Володимирович: народився 23 серпня 1972 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  12. Кубів Степан Іванович: народився 19 березня 1962 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  13. Фриз Ірина Василівна: народилася 25 вересня 1974 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, міністр у справах ветеранів України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області , судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  14. Южаніна Ніна Петрівна: народилася 11 січня 1965 року народження, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  15. Луценко Ірина Степанівна: народилася 7 лютого 1966 року народження, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  16. Сюмар Вікторія Петрівна: народилася 23 жовтня 1977, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  17. Ар'єв Володимир Ігорович: народився 31 березня 1975 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня.
  18. Павленко Ростислав Миколайович: народився 19 серпня 1976 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  19. Величкович Микола Романович: народився 8 листопада 1972 року, що громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає у Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  20. Алексєєв Сергій Олегович: народився 9 лютого 1977 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  21. Князевич Руслан Петрович: народився 28 червня 1974 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  22. Саврасов Максим Віталійович: народився 7 серпня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  23. Іонова Марія Миколаївна: народилася 31 травня 1978 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в Києві, судимість відсутня.Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність". Обрання: за списками партії "Європейська Солідарність".
  24. Княжицький Микола Леонідович: народився 2 червня 1968 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Європейська Солідарність". Обрання: одномандатний виборчий округ №116.
  25. Бондар Михайло Леонтійович: народився 17 листопада 1973 року в селі Бодячів Сокальського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Європейська Солідарність". Обрання: одномандатний виборчий округ №119.

Фракція партії Голос

  1. Вакарчук Святослав Іванович: народився 14 травня 1975 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, музикант, ТОВ "Суперсиметрія", член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  2. Клименко Юлія Леонідівна: народилася 5 жовтня 1976 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, віце-президент, радник ректора, університет "Київська Школа Економіки", член Політичної партії "Голос", проживає в Києві , судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  3. Рудик Кіра Олександрівна: народилася 14 жовтня 1985 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  4. Железняк Ярослав Іванович: народився 20 жовтня 1989 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, керівник відділу законотворчої роботи, Політична партія "Голос", член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня.
  5. Устинова Олександра Юріївна: народилася 2 жовтня 198 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Голос", проживає в Вінниці, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  6. Макаров Олег Анатолійович: народився 24 липня 1965 року народження, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, адвокат, партнер, керівник юридичного підрозділу, АО "ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  7. Юрчишин Ярослав Романович: народився 14 жовтня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  8. Рахманін Сергій Іванович: народився 17 квітня 1969 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  9. Бобровська Соломія Анатоліївна: народилася 20 грудня 1989 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор, Громадська організація "Українська Основа", член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  10. Стефанишина Ольга Анатоліївна: народилася 14 травня 1983 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, заступник міністра, Міністерство охорони здоров'я України, член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  11. Курдидик Олександр Олександрович: народився 11 травня 1974 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора, ТОВ "ДіЕлЕй Пайпер Україна", член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  12. Цабаль Володимир Володимирович: народився 25 квітня 1985 року, громадянин України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, локальний партнер, ТОВ "Маккінзі і Компанія Україна", член Політичної партії "Голос", проживає в місті Буча Київської області , судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  13. Осадчук Андрій Петрович: народився 20 листопада 1971 року народження, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  14. Костенко Роман Васильович: народився 21 жовтня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, військовослужбовець, Служба безпеки України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  15. Лозинський Роман Михайлович: народився 20 січня 1994 року, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, МО "ПЛАСТ – НСОУ", безпартійний, проживає у Львові, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  16. Совсун Інна Романівна: народилася 21 вересня 1984 року, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, викладач кафедри публічного управління, Університет "Київська школа економіки", член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  17. Василенко Леся Володимирівна: народилася 31 березня 1987 року, громадянка України, останні п'ять років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Голос", проживає в Києві, судимість відсутня. Обрання: за списками партії "Голос".
  18. Піпа Наталія Романівна: народилася 12 жовтня 1983 місті Львові, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова ГО "Кращий Сихів", беспартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Голос". Обрання: одномандатний виборчий округ №115.
  19. Рущишин Ярослав Іванович: народився 29 жовтня 1967 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор АТ "Троттола", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Голос". Обрання: одномандатний виборчий округ №117.
  20. Васильченко Галина Іванівна: народилася 24 жовтня 1983 року в селі Корничі Самбірського району Львівської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з економічних питань, ПП "Корбіз", безпартійна, проживає в Пасікі-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Голос". Обрання: одномандатний виборчий округ №118.

Депутати, висунуті партіями, які не пройшли до Верховної Ради

  1. Магомедов Муса Сергоєвич: народився 7 квітня 1970 року в селі Іриб Чародинського району, Дагестан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ЗАТ "Авдіївський коксохімічний завод", безпартійний, проживає в місті Авдіївка Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Опозиційний блок". Обрання: одномандатний виборчий округ №45.
  2. Требушкін Руслан Валерійович: народився 27 листопада 1975 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, мер Покровський, безпартійний, проживає в Покровське Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок". Обрання: одномандатний виборчий округ №50.
  3. Новинський Вадим Владиславович: народився 3 червня 1963 року в місті Стара Руса Новгородської області, Російська Федерація, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційний блок", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок". Обрання: одномандатний виборчий округ №57.
  4. Магера Сергій Васильович: народився 8 листопада 1956 року в місті Маріуполь Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор з регіонального розвитку, ЗАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", член Політичної партії "Опозиційний блок", проживає в місті Маріуполь Донецької області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок". Обрання: одномандатний виборчий округ №58.
  5. Гриб Вікторія Олександрівна: народилася 19 червня 1968 року в селі М. Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, керівник напрямку зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК Енерго", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок". Обрання: одномандатний виборчий округ №105.
  6. Шенцев Дмитро Олексійович: народився 28 листопада 1964 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Харкові, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок". Обрання: одномандатний виборчий округ №176.
  7. Балога Віктор Іванович: народився 15 червня 1963 року в селі Завидове Мукачівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії Єдиний Центр, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія Єдиний Центр. Обрання: одномандатний виборчий округ №69.
  8. Савчук Оксана Василівна: народилася 20 березня 1983 року в селі Чернів Рогатинського району Івано-Франківської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, секретар, Івано-Франківська міська рада, член Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода", проживає в селі Крихівці міста Івано-Франківська, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Обрання: одномандатний виборчий округ №83.
  9. Бабенко Микола Вікторович: народився 17 вересня 1980 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Центр залучення інвестицій "БЦ Інвест", безпартійний, проживає в Біла Церква Київської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – Політична партія "Біла Церква разом". Обрання: одномандатний виборчий округ №90.
  10. Бакунець Павло Андрійович: народився 10 липня 1987 року в місті Яворів Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Яворівський міський голова, безпартійний, проживає в місті Яворів Яворівського району Львівської області, судимість відсутня, суб'єкт висування – політична партія "Об'єднання "Самопоміч". Обрання: одномандатний виборчий округ №122.

Депутати – самовисуванці

  1. Юрчишин Петро Васильович: народився 13 липня 1958 року в місті Антрацит Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Хмільник Вінницької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №13
  2. Білозір Лариса Миколаївна: народилася 24 вересня 1981 року в місті Тростянець Вінницької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор громадської організації "Життя і розвиток громад", безпартійна, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №15
  3. Вацак Геннадій Анатолійович: народився 9 лютого 1972 року в місті Могилів-Подільський Могилів-Подільського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, директор департаменту маркетингу ТОВ "Кондитерський дім "Вацак", безпартійний, проживає в місті Могилів-Подільський Вінницької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №16
  4. Кучер Микола Іванович: народився 24 серпня 1959 року в селі Гордіївка Тростянецького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Української Народної Партії, проживає в місті Ладижин Вінницької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №17.
  5. Гузь Ігор Володимирович: народився 11 січня 1982 року в місті Луцьк, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Луцьк, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №19.
  6. Івахів Степан Петрович: народився 24 січня 1968 року в селі Андріївка Буського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Липи Луцького району Волинської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №21.
  7. Палиця Ігор Петрович: народився 10 грудня 1972 року в місті Луцьку, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова Волинської обласної ради, член Політичної партії "Українське об'єднання патріотів УКРОП", проживає в місті Яремче Івано- Франківської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №22.
  8. Констанкевич Ірина Мирославівна: народилася 23 червня 1965 року в місті Львові, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №23.
  9. Шпенов Дмитро Юрійович: народився 20 грудня 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №37.
  10. Єфімов Максим Вікторович: народився 1 листопада 1974 року в місті Петропавловськ Північно-Казахстанської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селищі Біленьке міста Краматорськ Донецької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №48.
  11. Ковальов Олександр Іванович: народився 7 жовтня 1967 року в місті Макіївка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №51.
  12. Лубинець Дмитро Валерійович: народився 4 липня 1981 року в місті Волноваха Донецької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Волноваха Волноваського району Донецької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №60.
  13. Арешонков Володимир Юрійович: народився 17 грудня 1957 року в місті Коростень Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Коростень Житомирської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №64.
  14. Горват Роберт Іванович: народився 17 лютого 1969 року в селі Тур'є Ремета Перечинського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Ужгород, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №68.
  15. Лунченко Валерій Валерійович: народився 13 жовтня 1982 року в місті Хуст Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Хуст Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №71.
  16. Петьовка Василь Васильович: народився 30 січня 1967 року в селі Завидове Мукачівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №72.
  17. Поляк Владислав Миколайович: народився 10 серпня 1975 року в місті Виноградів Виноградівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Виноградів Виноградівського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №73.
  18. Мінько Сергій Анатолійович: народився 20 вересня 1973 року в місті Павлодар, Казахстан, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Мелітопольський міський голова Запорізької області, безпартійний, проживає в місті Мелітополь Запорізької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №80.
  19. Іванчук Андрій Володимирович: народився 16 червня 1973 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №88.
  20. Довгий Олесь Станіславович: народився 1 листопада 1980 року в Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №102.
  21. Сухов Олександр Сергійович: народився 20 травня 1984 року в місті Стаханов Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови, благодійна організація "Фонд Сергія Шахова", член Політичної партії "Наш край", проживає в місті Кадіївка Луганській області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №107.
  22. Вельможний Сергій Анатолійович: народився 25 червня 1976 року в місті Стаханов Луганської області громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови, благодійна організація "Фонд Сергія Шахова", член Політичної партії "Наш край", проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №112.
  23. Шахов Сергій Володимирович: народився 7 травня 1975 року в селищі Саяк міста Балхаш Джезказганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Наш край", проживає в місті Кадіївка Луганської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №114.
  24. Дубневич Ярослав Васильович: народився 7 серпня 1969 року в селі Зубра Пустомитівського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №120.
  25. Батенко Тарас Іванович: народився 20 червня 1974 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №123.
  26. Лопушанський Андрій Ярославович: народився 4 грудня 1962 року в місті Добромиль Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії Конгрес українських націоналістів, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №125.
  27. Кіт Андрій Богданович: народився 2 листопада 1971 року у Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Ясенівці Золочівського району Львівської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №126.
  28. Гончаренко Олексій Олексійович: народився 16 вересня 1980 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №137.
  29. Кіссе Антон Іванович: народився 10 жовтня 1958 року в селі Євгенівка Тарутинського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №142.
  30. Урбанський Анатолій Ігорович: народився 21 червня 1975 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Одеська обласна рада, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №143.
  31. Шаповалов Юрій Анатолійович: народився 14 березня 1972 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №146.
  32. Кулинич Олег Іванович: народився 25 листопада 1966 року в місті Зіньків Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Зіньків Зіньківського району Полтавської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №147.
  33. М'ялик Віктор Никифорович: народився 10 травня 1979 року в селі Воронки Володимирецького району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фінансовий директор, ТОВ "МДС-Буд", безпартійний, проживає в селі Мотовилівка Фастівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №155.
  34. Деркач Андрій Леонідович: народився 19 серпня 1967 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №159.
  35. Молоток Ігор Федорович: народився 4 червня 1967 року в місті Шостка Сумської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Шостка Сумської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №160.
  36. Чайковський Іван Адамович: народився 29 травня 1972 року в селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Корпорація "Агропродсервіс", член Аграрної партії України, проживає в селі Великий Ходачків Козівського району Тернопільської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №165.
  37. Люшняк Микола Володимирович: народився 8 лютого 1974 року в місті Бережани Бережанського району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Петриків Тернопільського району Тернопільської області, судимість відсутня , самовисування Обрання: одномандатний виборчий округ №166.
  38. Фельдман Олександр Борисович: народився 6 січня 1960 року в місті Харків, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Наш край", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №174.
  39. Колихаєв Ігор Вікторович: народився 8 травня 1971 року в місті Херсоні, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор ТОВ "Ланаподове-1", ТОВ "Українська продовольча корпорація", ТОВ "Торговий дім "Продексим", безпартійний, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №184.
  40. Лабазюк Сергій Петрович: народився 4 червня 1980 року в місті Волочиськ Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Волочиськ Волочиського району Хмельницької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №188.
  41. Бондар Віктор Васильович: народився 5 листопада 1975 року в місті Ленінград, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в смт Гостомель міста Ірпінь Київської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №191.
  42. Герега Олександр Володимирович: народився 27 червня 1967 року в місті Городок Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "За конкретні справи", проживає в місті Городок Городоцького району Хмельницької області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №192.
  43. Рудик Сергій Ярославович: народився 11 жовтня 1970 року в місті Чернівці, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №198.
  44. Яценко Антон Володимирович: народився 13 липня 1977 року в місті Київ, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №200.
  45. Давиденко Валерій Миколайович: народився 16 березня 1973 року в місті Носівка Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Носівка Носівського району Чернігівської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №208.
  46. Коровченко Сергій Володимирович: народився 19 лютого 1979 року в смт Фащівка Перевальського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова ГО "Громадський рух Сергія Коровченка "Оновлення", безпартійний, проживає в селі Замостя Прилуцького району Чернігівської області, судимість відсутня, самовисування. Обрання: одномандатний виборчий округ №210.

Раніше новини "Сьогодні" розповідали, що партії, які не пройшли до Верховної Ради, отримають фінансування з держбюджету.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...
загрузка...